Konto junior

Obserwuj wątek

Odp: Konto junior

W większości banków wiek dziecka nie gra roli, ale są też takie, gdzie trzeba mieć 13 lat, aby założyć konto. Warto wcześniej poczytać opinie o danym banku, żeby później nie żałować. My dla dzieci (2 i 4 lata) mamy założone konta oszczędnościowe i tam gromadzimy ich pieniądze, będą mieli na przyszłość

Odp: Konto junior

ciasteczka
Taki urok niektórych dzieciaków One już tak mają Takie konto to fajny pomysł. Wiek chyba nie gra roli przy zakładaniu takiego konta. Moje starsze pociechy też szastają kasą na prawo i lewo, za to ta najmłodsza potrafi zaoszczędzić. Zbierała od kwietnia wszystkie grosiki do skarbonki. Wczoraj ją rozbiła. Ponad 2 godziny siedziałam i je liczyłam, bo ona nie potrafi Zawartość skarbonki ważyła ponad 2,6 kg To się nazywa oszczędność Teraz zbiera dalej. Mówi że chce jechać do ZOO i wesołego miasteczka  

Konto junior

mocsłodkości
Kiedy najlepiej założyć dziecku jego własne konto bankowe? Chodzi mi o wiek dziecka. Moja najstarsza pociecha ile kasy by nie dostała uda dosłownie całą w oka mgnieniu. Może jak będzie miała takie właśnie konto nauczy się oszczędzać. Jak myślicie? 

Odpowiedz na/ edytuj Konto junior