Koreczki dla dzieci 

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Koreczki dla dzieci 

mocsłodkości
Zrobiłam na domówkę to fondue. Znajomi i rodzina byli zachwyceni. Można było wypierać i przebierać w dodatkach Pojemnik z sosem był praktycznie "wylizany" Dzięki za pomysł z fondue Kolejne będzie na słodko

Odp: Odp: Koreczki dla dzieci 

ciasteczka
robaczek napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Za niedługo zaczną się u nas ferie zimowe. Niby nic niezwykłego, ale z tej okazji moje kochane pociechy wymyśliły sobie przyjęcie Jakby nie było pół roku szkolnego za nimi i trzeba to "oblać". Zaprosiły przyjaciół. Zastanawiamy się teraz nam menu. Każdy z zaproszonych coś przyniesie ze sobą, tak się umówili, żeby było więcej opcji do wyboru. Chcemy zrobić koreczki. Jakie dodatki do nich będą najlepsze?



Zamiast koreczków możesz zrobić fondue na słodko lub wytrawnie Na słodko to owoce zanurzane w rozpuszczonej czekoladzie, a wytrawnie to pokrojone na mniejsze kawałki świeże warzywa zanurzane w sosie serowym


Masz racje. Taki fondue to świetny pomysł. Chętnie z niego skorzystam Muszę go przygotować przy najbliższej okazji. Zrobię i na słodko i na wytrawnie. Dzięki za świetny pomysł

Odp: Odp: Koreczki dla dzieci 

mocsłodkości
Super pomysły. Wykorzystam pomysły na koreczki. Nie pomyślałam o fondue. Zrobię dzieciakom niespodziankę i takie fondue przygotuję razem z koreczkami.  

Odp: Koreczki dla dzieci 

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Za niedługo zaczną się u nas ferie zimowe. Niby nic niezwykłego, ale z tej okazji moje kochane pociechy wymyśliły sobie przyjęcie Jakby nie było pół roku szkolnego za nimi i trzeba to "oblać". Zaprosiły przyjaciół. Zastanawiamy się teraz nam menu. Każdy z zaproszonych coś przyniesie ze sobą, tak się umówili, żeby było więcej opcji do wyboru. Chcemy zrobić koreczki. Jakie dodatki do nich będą najlepsze?



Zamiast koreczków możesz zrobić fondue na słodko lub wytrawnie Na słodko to owoce zanurzane w rozpuszczonej czekoladzie, a wytrawnie to pokrojone na mniejsze kawałki świeże warzywa zanurzane w sosie serowym

Odp: Koreczki dla dzieci 

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Za niedługo zaczną się u nas ferie zimowe. Niby nic niezwykłego, ale z tej okazji moje kochane pociechy wymyśliły sobie przyjęcie Jakby nie było pół roku szkolnego za nimi i trzeba to "oblać". Zaprosiły przyjaciół. Zastanawiamy się teraz nam menu. Każdy z zaproszonych coś przyniesie ze sobą, tak się umówili, żeby było więcej opcji do wyboru. Chcemy zrobić koreczki. Jakie dodatki do nich będą najlepsze?


Możesz zrobić tradycyjne koreczki czyli żółty ser, wędlina, ogórek papryka czerwona. Dużo zależy od upodobań dzieci, bo o ile nasze pociechy znamy i wiemy co lubią to już z innymi dziećmi może być problem.  Możesz też dać kabanosa, marynowane pieczarki ( o ile dzieci już je jedzą i ich rodzice nie mają nic przeciwko). Możesz zrobić owocowe koreczki Banan, kiwi, mandarynka, ananas, brzoskwinia W tym przypadku kombinacji jest wiele. 

Koreczki dla dzieci 

mocsłodkości
Za niedługo zaczną się u nas ferie zimowe. Niby nic niezwykłego, ale z tej okazji moje kochane pociechy wymyśliły sobie przyjęcie Jakby nie było pół roku szkolnego za nimi i trzeba to "oblać". Zaprosiły przyjaciół. Zastanawiamy się teraz nam menu. Każdy z zaproszonych coś przyniesie ze sobą, tak się umówili, żeby było więcej opcji do wyboru. Chcemy zrobić koreczki. Jakie dodatki do nich będą najlepsze?

Odpowiedz na/ edytuj Koreczki dla dzieci