Kotlety bez smażenia

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kotlety bez smażenia

ciasteczka
misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Jak przygotować kotlety z karczku bez smażenia ich? Macie jakiś pomysł? Teściowa rzuciła wyzwanie


Możesz zamarynować mięso, włożyć do rękawa do pieczenia i upiec w piekarniku


Ciekawy pomysł z takim kotletem. Muszę przetestować nim dam teściowej do spróbowania Jakie mięso będzie do tego najlepsze?

Odp: Odp: Kotlety bez smażenia

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Jak przygotować kotlety z karczku bez smażenia ich? Macie jakiś pomysł? Teściowa rzuciła wyzwanie


Użyj patelni teflonowej i usmaż bez użycia tłuszczu. Fajna też jest patelnia ceramiczna. Musi być tylko bardzo dobrze rozgrzana.


Moja patelnie niestety nie nadaje się do takich "eksperymentów". Próbowałam raz i za nic nie szło odkleić potem mięsa. Musiałam zaleć wodą i dusić Dopiero wtedy odeszło od dna

Odp: Kotlety bez smażenia

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Jak przygotować kotlety z karczku bez smażenia ich? Macie jakiś pomysł? Teściowa rzuciła wyzwanie


Użyj patelni teflonowej i usmaż bez użycia tłuszczu. Fajna też jest patelnia ceramiczna. Musi być tylko bardzo dobrze rozgrzana.

Odp: Kotlety bez smażenia

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Jak przygotować kotlety z karczku bez smażenia ich? Macie jakiś pomysł? Teściowa rzuciła wyzwanie


Możesz zamarynować mięso, włożyć do rękawa do pieczenia i upiec w piekarniku

Kotlety bez smażenia

ciasteczka
Jak przygotować kotlety z karczku bez smażenia ich? Macie jakiś pomysł? Teściowa rzuciła wyzwanie

Odpowiedz na/ edytuj Kotlety bez smażenia