Kotlety z kurczaka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kotlety z kurczaka

mocsłodkości
skuter5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Jak robicie kotlety z piersi z kurczaka to je przed panierowaniem rozbijacie czy panierujecie i smażycie od razu po krojeniu?


Ja to się wycwaniłem Kupuję dużą pierś z kurczaka i kroję ją na paseczki. Potem taka pierś wygląda jak frytki. Panieruję smażę i podaję


Też fajny sposób na bezstresowe kotleciki z kurczaka Fajny patent na pewnego kurczaka Raz zaserwowano mi na wpół surowego kotleta z kurczaka i teraz boję się jeść tego rodzaju dania poza domem. Sama lekko rozbijam.

Odp: Kotlety z kurczaka

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jak robicie kotlety z piersi z kurczaka to je przed panierowaniem rozbijacie czy panierujecie i smażycie od razu po krojeniu?


Ja to się wycwaniłem Kupuję dużą pierś z kurczaka i kroję ją na paseczki. Potem taka pierś wygląda jak frytki. Panieruję smażę i podaję

Odp: Kotlety z kurczaka

mocsłodkości
To zależy. Jeśli piersi z kurczaka są pokaźnych rozmiarów to delikatnie je rozbijam. Jeśli zaś są średniej wielkości lub małe to już tego nie robię.

Kotlety z kurczaka

biedroneczki
Jak robicie kotlety z piersi z kurczaka to je przed panierowaniem rozbijacie czy panierujecie i smażycie od razu po krojeniu?

Odpowiedz na/ edytuj Kotlety z kurczaka