Krokiety i ich nadzienia

Obserwuj wątek

Odp: Krokiety i ich nadzienia

baniusia3
  • baniusia3

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo lubię krokiety.Ostatnio dostałam przepis na trochę inny farsz :mięso z kurczaka smażonego które pozostało nie zjedzone drobno pokroić przesmażyć z cebulką wystudzić i dodać trochę startego żółtego sera doprawić i farsz gotowy.

Odp: Krokiety i ich nadzienia

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U mnie największym wzięciem cieszą się krokiety z mięsem. Uwielbia je cała rodzina. Z kapustą i grzybami leśnymi zjada mąż, bo dzieciakom nie pozwalam jeść grzybów ( przyjdzie czas to dostaną). Znikają szybko więc i te są niczego sobie

Odp: Krokiety i ich nadzienia

ciasteczka
Mmmm krokiety Mogłabym je jeść codziennie ale d. po nich rośnie Ja to jestem mało wybredna i uwielbiam w każdym wydaniu. Ale, bo jak zawsze musi być jakieś "ale" moim faworytem są te z kapustą i grzybami. Zwłaszcza te robione przez moją kochaną babunię. Nigdy nie udało mi się zrobić takich jak ona.

Krokiety i ich nadzienia

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam wszelkiego rodzaju krokiety. Najbardziej chyba te z mięsem i grzybami. Do tego pyszny pikantny czerwony barszcz. Normalnie żyć nie umierać
Z czym Wy lubicie krokiety? Wolicie mięsne, czy wegetariańskie? A może pół na pół

Odpowiedz na/ edytuj Krokiety i ich nadzienia