Kryzys na naszym forum

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kryzys na naszym forum

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Babciagramolka napisał(a):

A ja tak przy okazji stwierdzam ,że wcale nie jest nudno .Muchomorki nam wyrosły ( utalentowane ) , może Żwirka mi się uda namówić .A kto nie wie o co chodzi niech szuka a znajdzie - zabawa przez pół dnia przednia ( i wcale nie na prywatnych .
Chupnięta - a Ty przy okazji pstrykania serów pstrykaj targ bo założyłam post o targowiskach , bazarach , jarmarkach itp .Ja najbardziej lubię takie ze starociami .Nigdy nie byłam pewna gdzie bym najpierw poleciała gdybym zawitała do Paryża : nad Sekwanę do Bukinistów . do Katedry Notre Dame ( żeby poszukać Quasimodo ) , na zupę cebulową , czy na Pchli Targ .To tak jak z osiołkiem ...i to pachnie i to nęci ...

Ze starociami to moj dzial moze i ja ci cos pstrykne a sery o mam ich tutaj tyle,ze nie wiem jaki kupowac uwielbiam sery

Odp: Kryzys na naszym forum

Babciagramolka
A ja tak przy okazji stwierdzam ,że wcale nie jest nudno .Muchomorki nam wyrosły ( utalentowane ) , może Żwirka mi się uda namówić .A kto nie wie o co chodzi niech szuka a znajdzie - zabawa przez pół dnia przednia ( i wcale nie na prywatnych .
Chupnięta - a Ty przy okazji pstrykania serów pstrykaj targ bo założyłam post o targowiskach , bazarach , jarmarkach itp .Ja najbardziej lubię takie ze starociami .Nigdy nie byłam pewna gdzie bym najpierw poleciała gdybym zawitała do Paryża : nad Sekwanę do Bukinistów . do Katedry Notre Dame ( żeby poszukać Quasimodo ) , na zupę cebulową , czy na Pchli Targ .To tak jak z osiołkiem ...i to pachnie i to nęci ...

Odp: Kryzys na naszym forum

Jutro lecę na targ pstryknąć pierwsze fotki , zakupię co nie co i zdam relację zakładając nowy wątek na który oczywiście wszystkich zapraszam już jutro.Buziaki i miłego wieczoru

Odp: Kryzys na naszym forum

Babciagramolka
Chupnięta jesteś ,,wielka " - mianuję Cię serowarem I klasy ( hi hi ) .Zakładaj wątek o serach .Jak ja się cieszę na taki odzew .Z przyjemnością poczytam co tam nowego odkryłaś

Odp: Kryzys na naszym forum

Ja jestem dopiero od miesiąca na gotujmy.pl , zauważyłam , że większa kulturka tu niż na MG na przykład.Podobają mi się prywatne wiadomości i tak jak Buniu napisałaś właśnie na nich odbywa się dużo dyskusji.Co do serów to nie znalazłam tutaj wątku na forum o nich , więc pewnie założę , chyba że jest już to Buniu podaj mi link jak możesz.Byłam dzisiaj na targu z serami i Buniu owczych serów jest sporo i należą do najdroższych tam.Osobiście kocham Manchego , ale będę po mału próbować wszystkich i zdawać relację hehe.Też porobię fotki targu i zamieszczę , aby narobić Wam smaka hehe.Buziaki

Odp: Kryzys na naszym forum

Babciagramolka
Nie powiem ,że brak aktywności na forum podoba mi się .Wolała bym by było prężniej .Ale jedno co mi się zdecydowanie w tej chwili podoba to to ,że nie ma na forum pyskówek , awantur itp. To one odstraszają ludzi .Prywatnie mogę powiedzieć ,ze wcale nie jest nudno. Może nie widać tego na forum , ale dyskusje na interesujące użytkowników tematy toczą się na prywatnych ( między dwoma osobami na konkretny temat ) , w komentarzach do przepisów - miedzy kilkoma osobami na tematy mające źródło w przepisie lub jego składnikach .A że nie odbywa się to publicznie .No cóż może to sygnał ,że właśnie takie niekontrolowane rozmowy do których każdy może się wtrącić i namieszać nie wszystkim się podobają .
A jeśli chodzi o debaty na tym innym forum ( zwracam się do Bahusa -) ( jednocześnie wyjaśniam ,że wcale nie chodzi o stronę na której Bahus jest moderatorem ) - to zobacz - zaczęła się fajna rozmowa na konkretne tematy i co ? Znów się komuś nie podobało - bo nie w tej działce , bo po raz drugi . Dla mnie to sygnał ,że czasem nie ma znaczenia merytoryczna rozmowa tylko to ze ktoś się z kimś sprzecza - a im bardziej niegrzecznie tym lepiej .
Proponuję by wszyscy którzy chcą pogadać na merytoryczne tematy po prostu rozmawiali .Darujmy sobie złośliwości .

Bahus ! Z tego wszystkiego nie sprawdziłam czy tu tez wstawiłeś zdjęcia z targu we Francji. Chętnie bym posłuchała o tych dobrociach widocznych na zdjęciach .
Kazik ! Daj trochę informacji o swoich ziołach .
Do Chupniętej mam prośbę o podpowiedzi co do serów bo ciekawe kupuje .
Pyzuniu - dawaj podpowiedzi o grzybkach bo jesteś skarbnicą .

A wszystkich innych namawiam do dzielenia się wiadomościami - możemy się wiele od siebie nauczyć .

I mimo wszystko podoba mi się spokój jaki panuje na stronie ( mówie o braku wzajemnych ataków )

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 sty 2010 14:28 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Kryzys na naszym forum

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

Mącisz i to mało dyskretnie Bahus. Niektórzy bawią się tu dobrze, ale ty byś wolał, żeby bawili się gdzie indziej, nieprawdaż? Tit


Moje "wolenie" nie ma tu nic do rzeczy...większość użytkowników z tej strony i tak bawi się również gdzie indziej (i pewnie dużo lepiej). Wystarczy policzyć ile osób bierze udział w dyskusjach na forum, a potem porównać z innymi forami.
Wątek ten założyłem kierując się troską o podupadający portal. Przez myśl mi nie przeszło aby mącić (bo i po co?). No ale skoro tak uważasz to przepraszam i być może już na ten temat się nie odezwę.


zmieniono 2 razy (ostatnio 19 sty 2010 14:20 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Kryzys na naszym forum

Na pewno zrobiłem duzo literowek, przepraszam, ale nie poprawię bo wykasuję wówczas połowe tekstu.

Odp: Odp: Kryzys na naszym forum

Jak juz wyżej "majgzrech11maja" napisał: nie tylko ja ( pozostawiam wymienianie innych bo być może nie życzą sobie tego, a jesli zechcą, to sami odezwą się): przedtem do Hgg iDobrego, tak na forum jak i na P.W. pisąłem ..mozna to odszukać w archuwum,(!) ,że doprowadzą swoją "ślepota" i zadufaniem do tego, że strona zacznie "padać na pysk". Tolerancja dla plagiatorów, niedbałuchów puszcających byle jakie przepisy ... Właściciele szczycili się ilością przepisów ... a właściwie "przepisów" + plagiatów. Tych prawdziwych przepisów przestali uczciwi dodawać, wchodzą na fori-um czasem i...przepisów nie dodają. Pokazało się kila wartosciowaych osób...odchodzą. Nikt nie analizyje dlaczefo. Łatwiej trwać w jakimś idiotycznym uporze o wsasnej doskonałośći, upurze, MSVCIWOŚCI 9świadomie pisz o sobie!) uważając że tacy ajk ja się czepiam ..prosze poj=kazać mi JEDEN z niesłusznych postawionych prze ze mnie zarzutów z OKRESU PRZED ZNAOWANIEM MNIE ....Sprawdzają się po kolei ...wartościowi odchodzą. Idiotuyczne watki z bezmyślnym wstawianiem wyrazów (zabawa dkla klas 0-3 ) znudziły sie wkońcu, albo uczestnicy wydorosleli (zmadrzeli). Zabawy sowne wymagające większego jyślenia ...nie chwyciły . Nie pytajcie dlaczego. Wystarczy poreównac terminy w jakich powstawały.
Łatwiej było (i jest) powiedzieć komuś, że jest awanturnikiem, mącicielem obłożyć go epitetami i ...jak maniak wytykać, że ciagle użala się nad sobą.
Kochani, ja nie użalam się nad sobą tylko szlag mnie trafia że w imię jakich ś idiotycznych ukierunkowań , jednym wolno po chamsku gnoić ...a tym drugim zamyka sie gębe za ostrą riposte i ...powiedzenie na forum kilku słów prawdy.
Dakklej powiem, ...jeszce troche i tylko dwa działy będa potrzebne: przepisy i kontakt z moderatotram, reszta umrze śmiercią naturalną.
Moderatora praca jest niewdzięczną, cieżką i mozolną, ale i nam UZYTKOWNIKOM należy sie też odrobina szacunku. Jesli na forum, czy na PW piszemy do Was, to odpowiadajcie w miarę szybko, chociazby któtkim: "..odpier.. sie ode mnie...", będziemy wówczas wiedzieć że KTOS PRZECZYTAŁ ..a nie dopiero jak wpisze sie ze ..(moj wierszyk, który wkurzył(!) Tit, złośliwy , fakt, ale ..jak ktos zasłuzy swoim lekceważącym stosunkiem do drugiej strony ...to niech nie myśli że jest "swiętą krową", chyba że MODERATOR jest nietykalny, a UŻYTKOWNIK to zło konieczne.
Jest wiele czynników składających się na żywotnosc strony, na pewno nie nalezy do miłych widokow trzymanie na stronie głownej fotów z "najochydniejszymi daniami", ani to dowcipne, ani smaczne, a na rzyganie się zbiera. Co innego gdy tytuł bedzi a foty po otwarciu, a nie jako :wizytówka : strony....odrobuine smaku przydąłoby sie opiekunowi strony głownej.
Zapewne znów ktos mi wstawi idiotyczny komentarz w stylu " Tit po coś go tu ..." etc.etc. ale ta Osoba tylko tyle umie: ..na udział w życiu portalu już nie ma siły ...albo (?)
I bardzo prosż , jeśli ma być komentowane moje :awanturnictwo" to rzeczowo : gdzie nie mam racji i dlaczego ... i argumenty na poparcie , bo komentarze w stylu "ludzie po co te awantury etc.etc. nie prowadza do naprawy awłaśnie do marazmu: każdy cioś czciałby tulko na tacy opiodane lub ciagle pieprzy: nie nie nie... nie podajżc swoich propozycji .... No tak gadam teraz idiotyzmy. Przecież tyle propozycji padło już ...
Padnie znow chyba jedna: zbanowac tego awanturnika. Może nastapi ozywienie wówczas....

Odp: Kryzys na naszym forum

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Nie wiem czy to kryzys zwiazany ze zmiana moderatorow,ale fakt jakos nudno sie ostatnio zrobilo na naszym gotujmy.pl

Odpowiedz na/ edytuj Kryzys na naszym forum