Książki - jakie czytacie najchętniej?

Obserwuj wątek

Odp: Książki - jakie czytacie najchętniej?

lullaby
  • lullaby

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
książki o stylu ( usunięte przez moderatora)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Książki - jakie czytacie najchętniej?

ciasteczka
misia5 napisał(a):

Ostatnio jakoś czasu na czytanie mam niewiele, a szkoda, bo uwielbiam czytać. Ostatnio jestem na etapie lektur szkolnych Córka czyta, a ja żeby być na bieżąco i wiedzieć co w książce było muszę też książkę " pochłonąć". Tak więc byle do wakacji


U mnie też lektury wiodą prym A już myślałam, że tylko mi odbija i czytam dziecięcą literaturę Chyba, że ściągę kupię i ominie mnie powtórka ze szkolnej rozrywki

Odp: Odp: Odp: Odp: Książki - jakie czytacie najchętniej?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ostatnio jakoś czasu na czytanie mam niewiele, a szkoda, bo uwielbiam czytać. Ostatnio jestem na etapie lektur szkolnych Córka czyta, a ja żeby być na bieżąco i wiedzieć co w książce było muszę też książkę " pochłonąć". Tak więc byle do wakacji

Odp: Odp: Odp: Książki - jakie czytacie najchętniej?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak przystało na faceta czytam motoryzacyjne książki Głównie jak naprawić coś co się zepsuło, albo żeby znaleźć przyczynę co tak stuka A tak poważnie to od kilku dni przeglądam wszystko co związane z ogrodnictwem. Dostałem od teściowej takie wielkie tomisko o "chwastach" jak mawia mój teść

Odp: Odp: Książki - jakie czytacie najchętniej?

biedroneczki
Lubię czytać książki, ale niestety brakuje mi na to czasu. Lubię romansidła i kryminalne ( niezła rozbieżność )

Odp: Książki - jakie czytacie najchętniej?

mocsłodkości
Ja ostatnio czytam wszystko co mi w ręce wpadnie Przy czym zasada jest jedna i niezmienna Jeśli nie wciągnie mnie książka po przeczytaniu pierwszego rozdziału jest stracona Nie czytam. Odkładam i zabieram się za inną

Książki - jakie czytacie najchętniej?

ciasteczka
Postanowiłam, że w tym roku przeczytam 20 książek Niby niewiele, ale u mnie nawet jedna to nie lada osiągnięcie Zawsze czasu brakuje. Po jakie książki najchętniej sięgacie?

Odpowiedz na/ edytuj Książki - jakie czytacie najchętniej?