kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

Obserwuj wątek

Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

WinoToskanii_pl
Teraz generalnie rzecz biorąc warto szukać rabatów i promocji w sklepach internetowych,styczeń to idealna ku temu okazja. Z kuchenek polecam zwrócić uwagę także na Beko.

Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

mankell
  • mankell

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o kuchenki, wiele dobrego sprzętu znajdziesz wbrew pozorom w internecie. Ja korzystałem już kilka razy z abcremont.pl i jestem bardzo zadowolony

Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

WinaImport_pl
Podaj więcej szczegółów bo ja także jestem bardzo ciekawa jak ktoś może kogoś zmusić do zakupu drogich garnków,nie jest to chyba w ogóle możliwe. Czekamy na więcej informacji.

Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

smaczek.eda
Jak mogli zmusić? Przecież na takim pokazie garnków philipiaka dobrowolnie decydujesz się na zakup - wiem, bo uczestniczyłam w nim.

Odp: Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

soniabo
  • soniabo

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wiem, że post z września ale najnormalniej w świecie krew mnie zalewa, kiedy widzę takie komentarze pozytywne o Philipiaku! Zmusili moją mamę do podpisania umowy na 8 tys zł, nie pozwolili przeczytać umowy, a zestaw, który dostarczyli do domu był niekompletny. Zostało złożone pismo przeciwko tej firmie, takż e ostrzegam przed nimi!

Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

Gastrosklep.pl
W zasadzie podstawową kwestią będzie tutaj to jaki budżet posiadasz na zakup kuchenki czy garnków,bo teraz warto szukać ciekawych promocji w dobrych sklepach internetowych,wybór jest naprawdę szeroki.

Odp: kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

klik
  • klik

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
O kuchence się nie wypowiem, ale mam patelnię Philipiaka i mogę powiedzieć, że jest ok. Bardzo dobra jakość Nic się nie przypala, bo ma to groszkowe dno i nadaje się do używania na kuchence indukcyjnej Ogólnie dają 20 lat gwarancji na sprzęt - a na pewno na garnki, więc myślę, że warto rozważyć zakup

kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?

legwan8
  • legwan8

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie wszystkich miłośników gotowania
Jestem obecnie na diecie kulturystycznej masowej na której muszę zjadać ok 7 posiłków dziennie.Z tego powodu sporo gotuję i smażę głównie mięsa ryż itd używam zwykłej gazowej kuchenki jednak zużywam bardzo dużo gazu i w ramach zaoszczędzenia energii zastanawiam się nad kupnem kuchenki indukcyjnej.Przeglądając oferty w necie natknąłem się na sprzęt marki Philipiak model PH-C10.Cena jest dość wysoka jednak biorąc pod uwagę wysoką eksploatację może się zwrócić(w końcu kupuję się sprzęt na lata) ..A może znacie jakieś inne marki albo rozwiązania .Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami
Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj kuchenki indukcyjne philipiak czy inna?