Kuchenne eksperymenty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Kuchenne eksperymenty

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja w dzieciństwie też takie numery mamie wywijałam. Co prawda nie wiele z tego pamiętam, ale mama zapewnia, że moja pomysłowość w tej kwestii przechodziła jej najśmielsze "oczekiwania".

Odp: Odp: Kuchenne eksperymenty

mocsłodkości
Z tego wynika, że nie tylko ja się zmagam z takim domorosłym eksperymentującym kucharzem bez licencji

Odp: Kuchenne eksperymenty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Powiedzcie mi Wasze pociechy też robią w kuchni eksperymenty z jedzeniem i dodatkami? Od pewnego czasu zauważyłam, że znikają mi przyprawy, mąka masło, dodatki do wypieków i inne tego typu rzeczy. Wczoraj przyłapałam jedno z dzieci na tworzeniu nie wiadomo czego tego co mi ginęło bez śladu. Jak długo taka tendencja do kombinowania z czego się da trwa?


Moja najstarsza pociecha też tak kombinuje :/ Wieczorem człowiek planuje pieczenie drożdżówek, a rano jak chce się zabrać za przygotowanie ciasta drożdży o połowę mniej I zaplanuj coś

Odp: Kuchenne eksperymenty

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Powiedzcie mi Wasze pociechy też robią w kuchni eksperymenty z jedzeniem i dodatkami? Od pewnego czasu zauważyłam, że znikają mi przyprawy, mąka masło, dodatki do wypieków i inne tego typu rzeczy. Wczoraj przyłapałam jedno z dzieci na tworzeniu nie wiadomo czego tego co mi ginęło bez śladu. Jak długo taka tendencja do kombinowania z czego się da trwa?


U mnie to samo. Potem chodzę i szukam co mi tak śmierdzi, a to schowany za szafkę kuchenny eksperyment, który żyje już własnym życiem

Kuchenne eksperymenty

mocsłodkości
Powiedzcie mi Wasze pociechy też robią w kuchni eksperymenty z jedzeniem i dodatkami? Od pewnego czasu zauważyłam, że znikają mi przyprawy, mąka masło, dodatki do wypieków i inne tego typu rzeczy. Wczoraj przyłapałam jedno z dzieci na tworzeniu nie wiadomo czego tego co mi ginęło bez śladu. Jak długo taka tendencja do kombinowania z czego się da trwa?

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenne eksperymenty