Kuchnia grecka i urlop

Obserwuj wątek

Odp: Kuchnia grecka i urlop

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Moje dzieci tz.syn synowa byli w ubieglym roku z 5 letnim dzieckiem.Byli u rodziny.Ale opowiadali,ze problemow z mala nie mieli,chociaz nie je warzyw i owocow.Zabrali z Polski leki dla malej.na zoladek.alergiczne...itp zabezpieczyli sie jak mogli.I na szczescie nic zlego sie nie dzialo..kuchnie grecka mala zniosla dobrze.Synowa miala troche problemow zoladkowych ale uregulowala to polska wodka.
Moja synowa z wnusia
obrazek

Odp: Kuchnia grecka i urlop

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Moje dzieci tz.syn synowa byli w ubieglym roku z 5 letnim dzieckiem.Byli u rodziny.Ale opowiadali,ze problemow z mala nie mieli,chociaz nie je warzyw i owocow.Zabrali z Polski leki dla malej.na zoladek.alergiczne...itp zabezpieczyli sie jak mogli.I na szczescie nic zlego sie nie dzialo..kuchnie grecka mala zniosla dobrze.Synowa miala troche problemow zoladkowych ale uregulowala to polska wodka.
Moja synowa z wnusia
obrazek

Odp: Kuchnia grecka i urlop

Mysmy byli rok temu z poltorarocznym maluchem na Krecie, Mlody jadl wszystko (uwielbial desery), nie mial problemow zoladkowych, mielismy dobre uklady z kelnerami, ktorzy rano i wieczorem przynosili nam kubek przegotowanej cieplej wody zebysmy mogli zrobic mleko. A z kremami z filtrem w czerwcu nie ma co przesadzac - bylismy we wrzesniu ze znajomymi, oni sie smarowali 30tka a dzieci 50tka i wrocili biali, mysmy sie smarowali 12 i 18 i chociaz bylo po nas widac ze bylismy w cieplejszym klimacie

pzdr
hgg

Odp: Kuchnia grecka i urlop

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ja osobiscie nie bylam,ale moi znajomi byli rok temu,byly straszne upaly wiec radze kosmetyki z bardzo mocnymi filtrami dla maluszka i dla Was tez,cos na glowy do oslony obowiazkowo.O jedzeniu nie wspominali(mieszkali u rodziny)ale polecali wino.

Kuchnia grecka i urlop

Pod koniec czerwca wybieramy się z prawie dwulatkiem (skończy w grudniu) do Grecji. Proszę o porady na co zwrócić uwagę, co zabrać, czego nie zabierać.

1) Czy Wasze Maluchy jedząc greckie jedzenie podawane w hotelu nie miały problemów żołądkowych?
2) Co z jedzeniem, możne jeść śmiało? -flora bakteryjna?
3) Jakie greckie specjały polecacie.

To nasz pierwszy wyjazd do Grecji wiec jestesmy swiezo zieloni w tym klimacie

Odpowiedz na/ edytuj Kuchnia grecka i urlop