Lubicie swoje urodziny ?

Obserwuj wątek

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Uwielbiam swoje urodziny.Za pare dni je mam,Lata,ktore koncze nie przerazaja mnie bo wiele juz przezylam .Maz zawsze szykuje mi z dziecmi niespodzianke.Im sie wydaje,ze to niespodzianka Ale moje kochane wnuki wszystko mi mowia,ale ja oczywiscie nie moge ich wydac i ciesze sie jak bym o niczym nie wiedziala.
I teraz juz wiem dosc duzo,Ciesze sie bo beda wszyscy,ktorych bardzo kocham
I nie martwie sie sprzataniem ,Bo tez wszyscy mi w tym pomagaja.

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
fajnie,gdybyśmy zapomnieli,to nam przypomnisz

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

matri13
  • matri13

  • Posty: 129
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Jejku!to mi przypomnieliście,że to już za tydzień!akurat będę się szykować do przeprowadzki,więc w nosie mam urodziny,ale Wy możecie za moje zdrówko walnąć po kufelku

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

Wyprawiam urodziny mężowi i synkowi i po każdych padam na nos.A w swoje chcę mieć święto więc nie robię żadnej imprezy ,tylko piekę dyżurne ciasto w razie gdyby ktoś jednak wpadł a dla chłopaków wymyślam jakiś super deser,no i dla dorosłych po lampce winka lub jakiś drink.

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
farciara

Odp: Odp: Odp: Odp: Lubicie swoje urodziny ?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ja tam mam zmywarkę, niezawodna jest, marki "mąż"

Odp: Odp: Odp: Lubicie swoje urodziny ?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Pyza napisał(a):

a ja lubię! lubię życzenia od przyjaciół, prezenty i lubię robić małe przyjęcia a to świetna okazja...a wiek? mam tyle na ile się czuję, mimo upływających lat jestem wciąż "zielona" dużo sił i energii czerpię ze spotkań z przyrodą

ale zmywanie jest ,a cała reszta jest w porządku

Odp: Odp: Lubicie swoje urodziny ?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
a ja lubię! lubię życzenia od przyjaciół, prezenty i lubię robić małe przyjęcia a to świetna okazja...a wiek? mam tyle na ile się czuję, mimo upływających lat jestem wciąż "zielona" dużo sił i energii czerpię ze spotkań z przyrodą

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
rany,urodziny(nie za bardzo),ale tak od kilku lat to nawet lubię,tyle że im jestem starsza tym szersza i to mnie przeraża
Ja nawet lubię to szykowanie,chociaż nigdy nie wiem kto i kiedy wpadnie,poza tym listopad,to raczej nie jest zbyt fajny,jak chodzi o świeże owoce czy warzywa,gorzej ze zmywaniem

Odp: Lubicie swoje urodziny ?

kazia
  • kazia

  • Posty: 92
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
lubie zaskoczyć gości jakimś popisowym daniem za 5 miesięcy kolejne urodzinki a ja już obmyślam co podać ....? o przemijającym czasie wole niemyśleć , duchem jestem zawsze dwudziestolatką .....

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 sie 2009 09:25 przez kazia)

Odpowiedz na/ edytuj Lubicie swoje urodziny ?