macie psa?

Obserwuj wątek

Odp: macie psa?

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Niech rozmiar nie zmyli - większym urwisem okazuje się ta mała. Gdy malolata zaczepia staruszka i robi turnee po pokoju, i biegi ze slalomem między nogami Sugusa - bezcenne
obrazek

Odp: macie psa?

Babciagramolka
Heniu- Luny19 psiak jest ,, bliźniakiem ,, mojej Psotki - jak zobaczyłyśmy swoje psiaki to nie mogłyśmy uwierzyć , że nie sa spokrewnione . Sama zobacz .
obrazek

Odp: macie psa?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
A taki tam kudłaty misiowaty ale ulubieniec wszystkich .. Gosci potrafi prosić w ten sposób o głaskanie
obrazek

Odp: Odp: macie psa?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Pieski tak jak i ludzie tez mają smaczki
Moj tylko grzybkow marynowanych nie tknie .. i jak mu powiem ze robak (podając do pyska) to wtedy, co by mu nie dac, to wypluje zeby zobaczyc czy robak czy nie

ale normalnie to zje pomidora, ogórka i nawet surową kalarepke wcinal tylko chrupało .. lubi jabłka , pomarancze, latem truskawki, czereśnie i wiśnie .. no a za węgierkami to wręcz przepada chyba mi troche zczłowieczał bo nawet kawalek kanapki z wedliną i chrzanem nie odmówi

Jakiego masz pieska? To co o nim piszesz jest przesympatyczne!

Odp: macie psa?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Pieski tak jak i ludzie tez mają smaczki
Moj tylko grzybkow marynowanych nie tknie .. i jak mu powiem ze robak (podając coś do pyska) to wtedy, co by mu nie dac, to wypluje zeby zobaczyc czy robak czy nie

ale normalnie to zje pomidora, ogórka i nawet surową kalarepke wcinal tylko chrupało .. lubi jabłka , pomarancze, latem truskawki, czereśnie i wiśnie .. no a za węgierkami to wręcz przepada chyba mi troche zczłowieczał bo nawet kawalek kanapki z wedliną i chrzanem nie odmówi

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 sty 2011 21:22 przez luna19)

Odp: macie psa?

Babciagramolka
Tak mi się rzucił w oczy ten zapomniany wątek. Muszę Wam cos napisać o swojej Psotce .Wyobraźcie sobie że w sobotę jadła bigos . Myslałam , że ,, dziaduje ,, dla zasady i na odczepnego dałam jej na talerzyk łyzkę bigosu . Ale był widok. Talerzyk jeździł po całym pokoju - a w końcu wyprosiła jeszcze . Zupełnie nie ogarniam jej smaczków - śledzia też jada .

Odp: macie psa?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Kotka też mam
A ten trzeci to nie mój
obrazek obrazek obrazek

Odp: macie psa?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Ja mam psy wszędzie , gdzie się ruszę
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: macie psa?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
siss napisał(a):

Mam 4-letnią rudą kundelkę ze schroniska (z obciętym ogonem, bo pewnie jakiś pacan nie chciał jej pozwolić okazywać radość).

Czasami w nieszczęściu ma się trochę szczęścia , tak też i ta sunia miała szczęście ,że trafiła na Ciebie - widać ,że jest szczęśliwa

Odp: macie psa?

Wyszedł z tego fimik: Wańka Wstańka - kochana psinka

Odpowiedz na/ edytuj macie psa?