Mąka gryczana

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Mąka gryczana

elka222
  • elka222

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hej Jak od jakiegoś czasu kupuje make ryżowa gryczana ciemna i jasna kukurydziana w sklepie internetowym i bardziej mi odpowiada cenowo i jakościowy niż w markecie. sklep upieczchleb.pl
szybka wysyła i bardzo dobra jakość. chlebki wychodzą przepyszne Polecam jak ktoś chciałby spróbować.

Odp: Odp: Odp: Odp: Mąka gryczana

elka222
  • elka222

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hej Jak od jakiegoś czasu kupuje make ryżowa gryczana ciemna i jasna kukurydziana w sklepie internetowym i bardziej mi odpowiada cenowo i jakościowy niż w markecie. sklep upieczchleb.pl
szybka wysyła i bardzo dobra jakość. chlebki wychodzą przepyszne Polecam jak ktoś chciałby spróbować.

Odp: Odp: Odp: Mąka gryczana

ciasteczka
Uwielbiam naleśniki z mąki orkiszowej Za tymi z mąki gryczanej nie przepadam. Zjeść zjem, ale jakiegoś wielkiego szału nie ma. Muszę spróbować wymieszać ją z innymi mąkami. Może wówczas mi zasmakuje

Odp: Odp: Mąka gryczana

mocsłodkości
Bardzo Ci dziękuję za cenną radę i wskazówki. Chętnie z nich skorzystam

Odp: Mąka gryczana

ViaGusto.pl
Najlepiej dodać trochę mąki ziemniaczanej, można też dać na przykład płatki jaglane, czy też orkiszowe Jeśli zależy Ci na bezglutenowych nalesnikach, dodaj mąki ryżowej lub orkiszowej (posiada ona gluten, ale ten dobry ) - sama mąka gryczana jest ciężka, też ma intensywny smak, który nie każdemu odpowiada

Mąka gryczana

mocsłodkości
Kupiłam wczoraj mąkę gryczaną. Zastanawiam się nad zrobieniem z niej naleśników. Robił może ktoś takie naleśniki? Można dać całą mąkę gryczaną czy lepiej wymieszać gryczaną z pszenną?

Odpowiedz na/ edytuj Mąka gryczana