Małe co nieco do kawy i herbaty

Obserwuj wątek

Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

dynamical
  • dynamical

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Takie ciasteczka czekoladowe wyglądają świetnie i aż ślinka na nie leci, ale ja staram się walczyć z kilogramami więc oprócz tego staram się regularnie ćwiczyć.
Kupiłam sobie z też rowerek treningowy tanio i mam nadzieję, że to zda egzamin, a ja w końcu zrzucę parę centymetrów z pasa...

Odp: Odp: Odp: Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

ciasteczka
Domowe słodkości go kawy są super U mnie dzisiaj kruche ciasteczka z masą budyniową oblane czekoladą i kokosem. Nie mam jak zdjęcia wkleić, ale może kiedyś się uda Ktoś chętny? Zapraszam

Odp: Odp: Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Też chętnie poznam jakiś ciekawy przepis na ciasta bez mąki pszennej Co prawda nie muszę z niej rezygnować, ale zawsze warto zrobić coś innego i nowego
U nas dzisiaj kremówka

Odp: Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

bezglutenowa
Czekam zatem z niecierpliwością na rezultaty

Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

mocsłodkości
Moja rodzina uwielbia ciasta biszkoptowe przełożone domowym dżemem U nas królują ciasta na oleju. Ze względu na dziecko ze skazą musimy unikać produktów mlecznych, a to utrudnia szaleństwa w kuchni. Jednak nic straconego i bez tego można się świetnie bawić

Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Uwielbiam ciasto czekoladowe Rzuciłaś wyzwanie z tym ciastem bezglutenowym Poeksperymentuję trochę z bezglutenowymi słodkościami

Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

bezglutenowa
Ja do kawy uwielbiam ciasto czekoladowe, jednak w moim przypadku musi być ono bez glutenu, więc jak nie mam po drodze do żadnej lepszej cukierni to staram się sama coś przygotować, ale na razie muszę korzystać z gotowych mix-ów.

Odp: Małe co nieco do kawy i herbaty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U mnie muffinki migdałowe z bitą śmietaną i kolorowymi lentilkami do dekoracji.

Małe co nieco do kawy i herbaty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Sporo osób ma odwieczny problem co do kawy. Kupne smakołyki nie są złe, ale te zrobione przez nas w domu są wprost idealne. Co robicie dzisiaj do kawy?

Odpowiedz na/ edytuj Małe co nieco do kawy i herbaty