Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

misia5 napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

Poprawiłam na razie 3 przepisy ( rzeczywiście sama się dziwię że ja to pisałam ). Czekam na edycje. W wolnej chwili do komputera bo nie mam swojego poprawię resztę które mam wskazane dzięki życzliwości Pani moderatorpozdrawiam


Chyba moderatorek, bo siedziałyśmy wczoraj do późna i wyszukiwałyśmy przepisy, które użytkownicy prosili byś poprawiła, a Ty zapomniałaś o tym.

Nie zapomniałam tylko już nie wchodziłam na gotujmy.pl teraz korzystam z neta w telefonie.Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.Jutro mam drugi ważny egzamin też muszę się uczyć.Będę poprawiała stopniowo

Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
smakosz 1988 napisał(a):

Poprawiłam na razie 3 przepisy ( rzeczywiście sama się dziwię że ja to pisałam ). Czekam na edycje. W wolnej chwili do komputera bo nie mam swojego poprawię resztę które mam wskazane dzięki życzliwości Pani moderatorpozdrawiam

Bez misi5 to bym siedziała do późnej nocy
Reszta na P.W.

Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
smakosz 1988 napisał(a):

Poprawiłam na razie 3 przepisy ( rzeczywiście sama się dziwię że ja to pisałam ). Czekam na edycje. W wolnej chwili do komputera bo nie mam swojego poprawię resztę które mam wskazane dzięki życzliwości Pani moderatorpozdrawiam


Chyba moderatorek, bo siedziałyśmy wczoraj do późna i wyszukiwałyśmy przepisy, które użytkownicy prosili byś poprawiła, a Ty zapomniałaś o tym.

Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Poprawiłam na razie 3 przepisy ( rzeczywiście sama się dziwię że ja to pisałam ). Czekam na edycje. W wolnej chwili do komputera bo nie mam swojego poprawię resztę które mam wskazane dzięki życzliwości Pani moderatorpozdrawiam

Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Ja już Was naprawdę nie rozumie...ostatnio dałam przepis tylko na jedną osobę.( było źle bo powinnam niby dać wszystko w gramach i kg) kiedyś dałam przepis na sałatkę gdzie podałam tyle składników z ilu robiłam sałatkę a było jej bardzo dużo) teraz mam znów poprawiać.Dodam że sałatka była robiona dla 12 osób
https://gotujmy.pl/kolejna-salatka-warzywno-owocowa,przepisy,145689.html#comments

Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

A ja mam nadzieje ze to wszystko co tu napisane przeczyta Tit i odpowiednio zareaguje ,po to aby ta strona dalej przyciagala fajne osoby z fajnymi przepisami a nie odstraszala takimi ,,dzielami,,Srebrnego Eksperta ktory smieje sie nam w nos i dalej robi swoje

Odp: Odp: Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
Zgadzam się.Ja swojego czasu "pożyczyłam" zdjęcie do swojego przepisu na pączki.Bardzo się tego teraz wstydzę...Przepis został usunięty a ja dostałam nauczkę..Nie miałam szansy zostawić przepisu bez zdjęcia..Tutaj Smakosz bezczelnie łamie regulamin a jest to tolerowane...Cóż,są równi i równiejsi..

Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
Nawet jaja z majonezem nadal nie zostały poprawione:

https://gotujmy.pl/swiateczne-jaja,przepisy,146017.html

i po co to upominanie,,,, pobłażanie... głaskanie....
tylko ktoś kto potrafi wykorzystać daną mu szansę na to zasługuje.

Odp: Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
joaska500 napisał(a):

Ja oprócz tego że odjęte miałam pkt za konkretne przepisy to jeszcze -500 więc moim zdaniem to nie uczciwe że jedni są karani a innym uchodzi to płazem. A taka kara lepiej uczy niż ciągłe tłumaczenia. Ja bardzo dziękuję że nadal mogę być na tej stronie i zapraszam do oglądania moich przepisów Mam nadzieję tylko że w końcu ktoś coś zrobi i usunie niektóre dzieła Smakosza.


Czyli wychodzi na to, że niektórzy mają przywileje i dostają nieograniczony czas na poprawienie wykroczeń (czego i tak nie robią), a innym bez szans poprawy usuwa się przepisy i nadaje punkty karne. Jestem jak najbardziej za tym, aby wszystkie osoby, które nie spełniają zasad regulaminu były karane, jednak nie rozumiem dlaczego prawo nie działa jednakowo w przypadku wszystkich użytkowników? Wydaje mi się, że gdyby w końcu admin usunął co poniektóre 'dzieła' Smakosza i polecial mu ostro po punktach, to w końcu by ten użytkownik coś zrozumiał i zaczął się przykładać do swych przepisów. A tak się śmieje prosto w twarz i obraża osoby, które jasno wyrażają zdanie na ten temat, głęboko gdzieś ma rady i wskazówki, nie edytuje i nie poprawia starych, niespełniających regulaminu przepisu i dalej bezkarnie zbiera punkty za byle co. Ale dalej moderatorzy bronią Smakosza, że każdemu trzeba dać szanse - owszem, ale nowym użytkownikom, ktorzy nie do końca poznali zasady regulaminu. Jakoś Smakosz na początku dodawał przepisy na piękne i wykwintne dania, a teraz nie potrafi sensownie napisać jak sie przygotowuje sałatke z 5 składników?!

Moderatorzy lub admin powinni wprost napisać jakie przepisy wymagają edycji i powiedziec, że jeśli przepisy nie zostaną poprawione w określonym czasie to zostaną usunięte, bo tak daje się tylko przyzwolenie na wstawianie byle czego, punkty są i wszystko jest w porzadku

Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Ja oprócz tego że odjęte miałam pkt za konkretne przepisy to jeszcze -500 więc moim zdaniem to nie uczciwe że jedni są karani a innym uchodzi to płazem. A taka kara lepiej uczy niż ciągłe tłumaczenia. Ja bardzo dziękuję że nadal mogę być na tej stronie i zapraszam do oglądania moich przepisów Mam nadzieję tylko że w końcu ktoś coś zrobi i usunie niektóre dzieła Smakosza.

Odpowiedz na/ edytuj Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę