Maszynka do lodów

Obserwuj wątek

Odp: Maszynka do lodów

Z maszynką do robienia lodów szybko dojdziesz do wprawy,wymaga to tylko doświadczenia,niczego więcej. Za każdym razem trzeba mrozić,inaczej właśnie nic nie wyjdzie,czego sama doświadczyłaś

Odp: Maszynka do lodów

Selprim_pl
Właśnie dlatego cena i firma są często głównym wyznacznikiem jakim należy się sugerować,pojemność 1L to faktycznie mało,ale dla domowników na pewno wystarczy

Odp: Odp: Maszynka do lodów

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
marek_j napisał(a):

Wrzuciłem w google Kenwood i prezentuje się porządnie, nic jednak nie pobije maszynki do lodów mojej córki :-D Ma kulinarne zapędy jak rodzice, na szczęście. :-)

No świetna jest

Ja niestety kierowałam się ceną przy zakupie tej maszynki, teraz trochę żałuję, bo ta moja ma bardzo małą pojemność, tylko 1 litr, a nawet mniej niż litr bo nie można wlać całego litra masy...no ale najważniejsze,że jest. Kenwood ma kilka modeli, ja mam ten najprostszy

Odp: Maszynka do lodów

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wrzuciłem w google Kenwood i prezentuje się porządnie, nic jednak nie pobije maszynki do lodów mojej córki :-D Ma kulinarne zapędy jak rodzice, na szczęście. :-)
obrazek

Odp: Maszynka do lodów

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Dzieki dziewczyny
Szczerze mówiąc to zawsze myślałam, że taka maszynka sama wytwarza odpowiednią temeraturę, no a tutaj trzeba mrozić misę i koniec kropka
Chyba ją jeszcze dzisiaj potrzymam w zamrażalce, tak na wszelki wypadek.
A maszynkę mam z Kenwood

Odp: Maszynka do lodów

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
trzeba mrozić i to najlepiej porządnie. wtedy po około 20-30 minutach mamy gotowe do jedzenia kremowe lody

ja na swojej przetestowałam, że jeśli mrożę ją dobę to muszę lody włożyć na trochę do zamrażarki. jeśli misa mrozi się 2-3 doby to wtedy od razu można je jeść

nie wiem jakiej masz firmy, ale na początek sobie to wypróbuj
powodzenia w kręceniu lodów

Odp: Odp: Maszynka do lodów

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Netka napisał(a):

Już wiem,że trzeba mrozić za każdym razem niestety....

Dokładnie trzeba mrozić. Życzę smacznych lodów Netko

Odp: Maszynka do lodów

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Już wiem,że trzeba mrozić za każdym razem niestety....

Maszynka do lodów

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką maszynki do lodów Bardzo się z tego powodu cieszę i nie mogę się doczekać pierwszych efektów. Miska mrozi mi się w zamrażalce i w związku z tym mam pytanie do posiadaczy i posiadaczek maszynki do lodów Czy mrozicie misę za każdym razem gdy macie zamiar robić lody ? Ja wyczytałam w instrukcji, że trzeba zmrozić przed pierwszym razem, ale buszując w przepisach na lody z maszynki często napotykam się,że misę trzeba najpierw zmrozić, czyli za każdym razem....też tak robicie?

Odpowiedz na/ edytuj Maszynka do lodów