mężczyźni lepiej gotują od kobiet

Obserwuj wątek

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Nie ma reguly ,ze kobiety lepiej gotuja.Moj tesc gotowal swietnie,lepiej od tesciowej.Syn jego czyli moj maz nie wrodzil sie w niego A SZKODA.Ale wode w czajniku elektrycznym zagotuje i jajecznice tez zrobi,Czyli nie ma tragedji(( tak mowi moj maz) Potrafi wiele ale nie ma czasu i checi....

Odp: Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
jarek-energy napisał(a):

to nie jest mit , mężczyżni gotuja lepiej wynika to z tego iż mężczyzna posiada o wiele więcej kubków smakowych niż kobieta , potrafi eksperymentowac ze smakami na swoim wlasnym podniebieniu , choć mężczyźni od wieków polowali a kobiety im gotowały to oni własnie wyrażali swoja aprobatę ; dobre albo nie...Jest o tym kilka artykółow i czytałem o tym dosyć sporo , odsetek restauracji gdzie kobieta jest szefem kuchni wynosi 10% z czego 6 % to włascicielki restauracji .

to oczywiście prawda,ale pamiętajmy że każdy ma też inne upodobania smakowe i to już wynosimy z domu,im więcej próbowaliśmy tym nasze kubki smakowe są bardziej wyczulone,po prostu wszystko należy trenować smak teżniestety kobieta szef kuchni,to sporadyczny obrazek i może dobrze,niech faceci się też wykażą w tej dziedzinie,fajnie czasami jak to MĘŻCZYZNA coś upitrasi dla nas(i wcale nie musi być to nasz facet,nie )

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

Moim zdaniem Kobiety jak i mężczyźni Wykwintnie gotują a poza tym jest coś takiego jak równouprawnienie

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Jak ta Twoja mama ma fajnie! Takich ma kucharzy w domu! Pozdrawiam

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

kamil0993
  • kamil0993

  • Posty: 105
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 52
u mnie tato lepiej niż mama gotuje i mówią że po tacie mam zdolności do gotowania

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
To prawda stara jak świat
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Też się zgadzam, że lepiej gotują i szanuję ich za to. Szkoda tylko, że jest ich tak mało. Panowie do ataku!

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
skad ja to znam moj na szczescie nosi przy sobie kieszonkowa buteleczke tabasko...

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Jakbym miała gotować pod faceta to by mi wypaliło kiszki od pieprzu i już bym tu z wami nie plotkowała

Odp: mężczyźni lepiej gotują od kobiet

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
hi hi hi, jakie dokladne dane, moj meszczyzna (niestety) nie lubi eksperymentowac za bardzo...

Odpowiedz na/ edytuj mężczyźni lepiej gotują od kobiet