Mielone migdały

Obserwuj wątek

Odp: Mielone migdały

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo Wam dziękuję za pomoc.

Odp: Odp: Mielone migdały

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

robaczek napisał(a):

Mam opakowanie migdałów, które są oryginalnie zapakowane. Zapomniałam o nich i tak sobie leżały i leżały. Teraz są jakieś pół roku po terminie. Jak myślicie nadal są aromatyczne czy już został tylko kształt migdała, a smaku nie mają ani ani?


Musisz otworzyć opakowanie i sprawdzić smak migdałów. Jeśli nie straciły smaku i nie wyczuwasz nieprzyjemnego zapachu możesz wykorzystać


Też bym tak zrobiła. Zmielone migdały i orzechy szybko tracą smak. Jednak jak były szczelnie zamknięte to nie powinno im się nic stać.

Odp: Mielone migdały

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Mam opakowanie migdałów, które są oryginalnie zapakowane. Zapomniałam o nich i tak sobie leżały i leżały. Teraz są jakieś pół roku po terminie. Jak myślicie nadal są aromatyczne czy już został tylko kształt migdała, a smaku nie mają ani ani?


Musisz otworzyć opakowanie i sprawdzić smak migdałów. Jeśli nie straciły smaku i nie wyczuwasz nieprzyjemnego zapachu możesz wykorzystać

Mielone migdały

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam opakowanie migdałów, które są oryginalnie zapakowane. Zapomniałam o nich i tak sobie leżały i leżały. Teraz są jakieś pół roku po terminie. Jak myślicie nadal są aromatyczne czy już został tylko kształt migdała, a smaku nie mają ani ani?

Odpowiedz na/ edytuj Mielone migdały