Miksy owoców do przetworów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Miksy owoców do przetworów

ciasteczka
Truskawki to wdzięczne owoce i pasują do nich chyba wszystkie inne owoce Ja dodaję do nich jagody Dżem zmienia kolor i jest pyszny

Odp: Odp: Miksy owoców do przetworów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Jakie owoce pasują do siebie idealnie tworząc zgrane duety smakowe w dżemach? Chciałam zrobić coś innego niż "zwykły" dżem truskawkowy.


Ja robiłam w zeszłym roku dżem z truskawek i jabłek. Osobiście uważam, że to połączenie to strzał w dziesiątkę Moja rodzina uwielbia to połączenie


Genialna jest też morwa i biała i czarna ( obie są pyszne )przy czym jeśli nie lubicie pestek to trzeba będzie przetrzeć całość przez sitko Jej pestki lubią być twarde. 

Odp: Miksy owoców do przetworów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jakie owoce pasują do siebie idealnie tworząc zgrane duety smakowe w dżemach? Chciałam zrobić coś innego niż "zwykły" dżem truskawkowy.


Ja robiłam w zeszłym roku dżem z truskawek i jabłek. Osobiście uważam, że to połączenie to strzał w dziesiątkę Moja rodzina uwielbia to połączenie

Odp: Miksy owoców do przetworów

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jakie owoce pasują do siebie idealnie tworząc zgrane duety smakowe w dżemach? Chciałam zrobić coś innego niż "zwykły" dżem truskawkowy.


Spróbuj połączenia truskawki i rabarbaru

Miksy owoców do przetworów

biedroneczki
Jakie owoce pasują do siebie idealnie tworząc zgrane duety smakowe w dżemach? Chciałam zrobić coś innego niż "zwykły" dżem truskawkowy.

Odpowiedz na/ edytuj Miksy owoców do przetworów