Milo bylo,albo i nie

Obserwuj wątek

Odp: Milo bylo,albo i nie

w regulaminie stoi jak byk ze adminisrator moze usunac konto uzytkownika na stale i ja o to tylko prosze,bo jak juz napisalam:nic tu po mnie

zycze milych i wesolych swiat wszystkim Uzytkownikom

Odp: Milo bylo,albo i nie

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Dopiero wiesz że jest tu pewna grupka wszechwiedzących i reszta to maluczcy

Odp: Milo bylo,albo i nie

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Aj tam ) Wszyscy mamy emocje, lepsze i gorsze dni, wiec rozne tez mamy odczucia w danej chwili. Niech kazdy wyraza co mu w duszy gra, byleby tylko nie ranic innych i wszystko bedzie dobzie Pozdrawiam wszystkich i zycze Pogodnych, zgodnych i rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia

Odp: Milo bylo,albo i nie

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
To więcej niż pewne....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Milo bylo,albo i nie

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
tosiek17 napisał(a):

albertynka napisał(a):

Mam ogromna prosbe - usuncie mnie z portalu bo nic tu po mnie.
Nikogo nie chce krytykowac,oceniac czy cos w tym rodzaju.Wydawalo mi sie, ze to "kacik kulinarny" gdzie mozna sie powymieniac przepisami,doswiadczeniami itp.Owszem,mozna,tylko nie wiem dlaczego wielu doprawia swoje przepisy i wypowiedzi duza iloscia zacietrzewienia i wrogosci,a nawet obludy.

Jestem o kolejne doswiadczenie bogatsza - dziekuje.


Przecież to proste jak budowa cepa...nie podoba się, to się nie loguję, nie wchodzę, zapominam...i z głowy. Przecież nikt Ci nie każe się logować. Takiego przymusu nie ma, a o wrogości i obłudzie - to jakbym czytał posty pewnego Pana.
Pozdrawiam

A może to Pan po metamorfozie

Odp: Milo bylo,albo i nie

tosiek17
  • tosiek17

  • Posty: 41
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 1
albertynka napisał(a):

Mam ogromna prosbe - usuncie mnie z portalu bo nic tu po mnie.
Nikogo nie chce krytykowac,oceniac czy cos w tym rodzaju.Wydawalo mi sie, ze to "kacik kulinarny" gdzie mozna sie powymieniac przepisami,doswiadczeniami itp.Owszem,mozna,tylko nie wiem dlaczego wielu doprawia swoje przepisy i wypowiedzi duza iloscia zacietrzewienia i wrogosci,a nawet obludy.

Jestem o kolejne doswiadczenie bogatsza - dziekuje.


Przecież to proste jak budowa cepa...nie podoba się, to się nie loguję, nie wchodzę, zapominam...i z głowy. Przecież nikt Ci nie każe się logować. Takiego przymusu nie ma, a o wrogości i obłudzie - to jakbym czytał posty pewnego Pana.
Pozdrawiam

Odp: Milo bylo,albo i nie

Nie przesadzaj.

Milo bylo,albo i nie

Mam ogromna prosbe - usuncie mnie z portalu bo nic tu po mnie.
Nikogo nie chce krytykowac,oceniac czy cos w tym rodzaju.Wydawalo mi sie, ze to "kacik kulinarny" gdzie mozna sie powymieniac przepisami,doswiadczeniami itp.Owszem,mozna,tylko nie wiem dlaczego wielu doprawia swoje przepisy i wypowiedzi duza iloscia zacietrzewienia i wrogosci,a nawet obludy.

Jestem o kolejne doswiadczenie bogatsza - dziekuje.

Odpowiedz na/ edytuj Milo bylo,albo i nie