Miód czy cukier

Obserwuj wątek

Odp: Miód czy cukier

annanowak999000@wp.p
znalazłam zamiennik i miodu i cukru - Sweet&Fit Susarn, fajnie zastępuje cukier w herbacie, nawet przygotowałam z niego glazurę do mięsa - rewelacja! najlepsze jest to, że wszystkie jego składniki są pochodzenia naturalnego

Odp: Odp: Odp: Miód czy cukier

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Choć uwielbiam miód to do kawy bym go nie dodała. Jakoś mi nie pasują te smaki połączone w jeden. Może to też kwestia rodzaju kawy o rodzaju miodu nie wspomnę. Nie mniej jednak u mnie te smaki nie są łączone

Odp: Odp: Miód czy cukier

nowikslowik
Można się przyzwyczaić bum na kawę z miodem zrobił się kilka lat temu jak Rubik powiedziała, że to jej jedyny "grzech" w ciągu dnia. Faktycznie zdrowiej jest słodzić miodem a nie cukrem - który jest samymi węglowodanami prostymi... .

Odp: Miód czy cukier

mocsłodkości
Kawa z miodem to ciekawe połączenie. Nie próbowałam go jednak i raczej tak zostanie Ci innego słodzenie herbaty miodem. Takie połączenie moim zdaniem jest ok. Co do napoi i to jeśli już je słodzę to używam do tego cukru trzcinowego. Uwielbiam go za jego karmelowy posmak

Odp: Miód czy cukier

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kawy miodem bym nie posłodził. Jakoś to połączenie mi nie pasuje. Miodu używam tylko do wypieków. I oczywiście do mleka z miodem i czosnkiem, którego moja żona nie znosi. Co do słodzenia to używam cukru białego.

Miód czy cukier

ciasteczka
Czego najczęściej używacie do słodzenia deserów lub napoi? Stawiacie na cukier biały, a może trzcinowy lub brązowy? A może wolicie miód? Próbował ktoś kiedyś posłodzić kawę miodem? Da się to wypić? Herbatę z miodem piłam, ale kawy nigdy. Brat mi kit wciska, że pija kawę z miodem. Jest znanym w naszym gronie jako żartowniś więc nie do końca mu w to wierzę Chyba przy najbliższej okazji zrobię mu taką kawę z miodem Ciekawa jestem jak zareaguje

Odpowiedz na/ edytuj Miód czy cukier