Mistrzostwa Świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym

Obserwuj wątek

Mistrzostwa Świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym

Najbardziej oryginalna impreza kulinarna tego lata w Polsce !

Każdy dzień będzie niepowtarzalny, bogaty w nowe projekty, konkursy i animacje których celem jest doskonała zabawa.

Impreza jest skierowana do turystów oraz mieszkańców Mielna i okolic. Goście będą mieli niecodzienną możliwość spróbowania specjałów serwowanych przez najlepszych szefów kuchni z całego świata. A wszystko najlepszej jakości, z najświeższych składników, odpowiednio przygotowane i serwowane na pikniku. Wyjątkowa gratka dla miłośników dobrego jedzenia.

Organizacja imprezy na głównym deptaku w Mielnie pozwala przekształcić to miejsce w kulinarne miasteczko w którym odbywać się będą prezentacje różnorodnych kuchni, promocje, konkursy kulinarne i barmańskie oraz gry i animacje dla publiczności.

To również wyjątkowa okazja do poznania Gminy Mielno od nowej strony - od strony smaku.

Dodatkowo Użytkownicy serwisu Allegro.pl oraz rodziny z dziećmi będą mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na Rodzinny piknik Allegro, który będzie miał miejsce tuż obok kulinarnego miasteczka. Każdy z Użytkowników Allegro, turystów oraz mieszkańców Mielna i okolic będzie miał możliwość pojeździć na airbike'u i seagwayu, poskakać na eurobungee, zrobić pamiątkowe zdjęcie na stoisku Fotopocztówki, a najmłodsi uczestnicy Pikniku będą mogli skorzystać z dmuchanych atrakcji: ścianki wspinaczkowej i zamku, czy też porysować pod dmuchanym "pająkiem"Allegro.

Oprócz tego, specjalnie dla Użytkowników Allegro, w oba dni imprezy odbywać się będą warsztaty kulinarne prowadzone przez doskonałych kucharzy. W piątek i sobotę, od godz. 160, Użytkownicy Allegro, którzy zgłoszą się do domku serwisu na terenie Pikniku, będą mogli zagłębić się w tajniki gotowania. Przewidziane są również liczne konkursy kulinarne z nagrodami, specjalnie z myślą o Użytkownikach Allegro i ich rodzinach.

Mistrzostwa świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym poprowadzą Roman Czejarek oraz Zygmunt Chajzer

W przerwach konkursu swoją maestrię kulinarną zaprezentują Mistrzowie Kuchni: Artur Dzierzbicki szef kuchni Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym, Artur Grajber Szef Kuchni Hotelu Sheraton w Warszawie oraz Marcin Piotrowski Szef Kuchni Ambasady Australii w Polsce.

Gospodarz Imprezy:
Zbigniew Choiński - Wójt Gminy Mielno

Konkursy imprezy:

* "Rybka po mieleńsku" - Konkurs dla miejscowych restauratorów o Laur Złotej, Srebrnej i Brązowej Ości.
* "Mistrzostwa Świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym" - Grand Prix Mistrzostw Świata 2008 oraz nagroda II i III stopnia.
* "Gotować każdy może - Konkurs kulinarny dla VIP-ów" - nagrody niespodzianki oraz nagroda publiczności

Dla wszystkich uczestników medale z pamiątkowym grawerem, dyplomy oraz upominki od sponsorów.

UWAGA! Nagrody mogą zmienić się w zależności od charakteru proponowanych potraw jak i decyzji jury.

Impreza potrwa 2 dni. Spodziewamy się kilku tysięcy gości. Mistrzostwa Świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym adresowane są do miłośników dobrego jedzenia, lubiących eksperymentować w kuchni. Impreza ma popularyzować ideę jadania poza domem i cieszenia się wspólnym biesiadowaniem.

Mistrzostwa Świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym rozpoczną się w piątek 15 sierpnia o godzinie 16.00 i trwać będą do soboty 16 sierpnia do godziny 23.00.

Godziny otwarcia w poszczególnych dniach:

* piątek - 12.00 - 23.00
* sobota - 12.00 - 23.00


więcej: allegotowanie.mielno.pl

Odpowiedz na/ edytuj Mistrzostwa Świata w Alle Gotowaniu Na Byle Czym