Mój osobisty apel do wszstkich! :D

Obserwuj wątek

Odp: Mój osobisty apel do wszstkich! :D

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Hej,

Dzieki za te madre slowa, widac w nich rozsądek i spokój ducha.
Ze swojej strony dodam - mam nadzieje, ze wszystko wejdzie na jakis korzystniejszy i bardziej radosny kurs. Zapewniam Was, ze to wlasnie jest naszym celem, natomiast dowodzenie tym wielkim okrętem, szczególnie gdy już rozszalał się sztorm, jest czasami bardzo trudne. Kręci się kołem sterowym w prawo, a całość sunie w lewo, daje się całą wstecz, a tu nadal cała naprzód i napięcia rosną.
I pamiętajcie, że jestesmy jak zawsze do Waszej dyspozycji, natomiast Was jest bardzo wiele (i to jest nasza radość!), a my - nieliczni, a tak naprawde moderacja zajmuje sie tylko jedna(!) osoba. Taki serwis jak ten to również osoby techniczne, które pomimo swojego ciągłego zaangażowania nie piszą do Was na forum, ani nie zażegnują napięć i ostrych dyskusji - ich rola jest inna.
Nie piszę o tym, żeby się usprawiedliwiać, bo usprawiedliwienia nie ma - zawsze można wszystko sprawniej i lepiej zorganizować, a do doskonałości brakują nam lata świetlne. Piszę to, bo spowszedniała opinia, że właścicielom nie zależy, że mają wszystko gdzieś. Nie jest to prawda. Jesteśmy tylko ludźmi i jednych z nas taka krzywdząca opinia mobilizuje, a innych - zniechęca.
Chcialem również zdementować pogłoski na temat związku Bahusa z właścicielami serwisu/moderatorami/jak zwał tak zwał Otóz, mimo, że cenimy sobie Bahusa, nie jesteśmy z nim w żaden formalny lub nieformalny sposób związani. Za wyjątkiem związku jaki kształtuje radość z obcowania z człowiekiem, który jest z nami niemalże od początku i czasami pogłaszcze, czasami pokiwa groźnie palcem, ale stara się widzieć raczej szklankę do połowy pełną, napawając nas nadzieją i po ciężkich chwilach - skłaniając do większych starań. Na tym polega nasz związek i tu jest źródło zaufania - po prostu poświęcił nam bezinteresowanie tyle czasu, pomysłów, rad i rozmów, że nie możemy zakładać inaczej niż, że życzy serwisowi jak najlepiej.

Pozdrowienia dla wszystkich,
dobry

Mój osobisty apel do wszstkich! :D

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Zrobilam sobie przerwe, ktora dobrze mi zrobila. Dziekuje wszystkim za wsparcie i zrozumienie. Myslalam sobie co by tutaj dalej zrobic, rozwazalam calkowita rezygnacje... ale... Pomyslalam sobie, ze dlaczego mam sie przejmowac idiotycznymi posunieciami, krytycznymi uwagami, kasliwymi komentarzami, czy kretynskimi przytykami, a nawet calkowita, jawna ignorancja? Przeciez rzeczywistosc wirtualna na tej stronce, niewiele rozni sie od realnego zycia! Nie uciekniemy od glupoty, nie zmienimy osob na lepsze, nie damy rady przekonac ich, ze postepuja niewlasciwie. Mnie sie tu podoba, poznalam kilka bardzo fajnych kobietek, z ktorymi nie zamierzam stracic kontaktu. I mam nadzieje, ze one nie zrezygnuja. Mimo, iz wahalam sie, czy aby nie zmienic stronki lub nie zalozyc wlasnego bloga... postanowilam, zostaje. Nie bede wiecej przejmowac sie zadnymi ''przykrymi'' przypadkami, bo szkoda moich komorek nerwowych . A i bardzo Was chcialam wszystkich prosic, abyscie sie nie zrazali do tego portalu, do forum. Moze, jak cos sie dzieje, to i jest ciekawiej, a ja wierze, ze wszystko ma sens, nawet najdrobniejsze idiotyzmy!
Bahusie, oj nieladnie, nieladnie ... pojechales po doroslej kobiecie, na calej linii, bez zadnego powodu. jedyny powod jaki zauwazam, to Twoja naderwynioslosc. Uwazam, ze popelniles totalna gafe, ciekawa jestem czy stac by Cie bylo na to, by publicznie, w Twojej codziennej rzeczywistosci, wyrazic sie tak o drugiej osobie..jesli tak, to juz nic nie mowie. Z doswiadczenia, chociazby ze Skarbem, wiem, ze czasami mezczyzni. szczegolnie w poznych porach nocnych, potrafia wypisywac totalne glupstwa. Niektorzy zaluja, potrafia przeprosic, a pewnie inni sa zbyt pyszni aby to zrobic... Jestem w szoku, ze dorosly czlowiek, ktory swoja postawa powinien dawac przyklad nam, mlodszym (sama wychowuje corke), daje upust chamstwu. Lubie Cie Bahusie, lubie Twoje zarty, przepisy tez masz na wysokim poziomie, styl Twoich wypowiedzi jest interesujacy, ale... uwazam, ze powinienes przemyslec nad sposobem, w jaki wyzwales Ulcie..
Dziwie sie rowniez Bahusie, ze masz takie ogromne powazanie wsrod moderatorow tej stronki, cokolwiek nie zaproponujesz - juz jest zrobione... Koniec na temat Bahusa, Bahusie, pozdrwiam Cie i zycze wiecej wyrozumialosci w ocenianiu ludzi
A co do mojego poprzedniego watku - wnioskuje, ze jedynie garstka osob wypowiedzialo sie na poruszony przeze mnie temat, a potem to juz pobrnelo gdzies hen Myslalam, ze choc jedna z waznych tu osob wyrazi swoja opinie na temat tego, czy wystawianie jedynek, jedna za druga w mniej wiecej tym samym odstepie czasu, jest sluszna? Poruszylam ten problem, bo juz nie pierwszy raz o nim myslalam, chociazby wczesniej... w watku rewanz, oko za oko.. no ale jak widac nikt sie nie przejmuje balaganem, no moze tylko ja, bo tak jak i w zyciu, tak jak i w glowie, tak i tu chcialabym dbac o jakis porzadek, ale chciec, a moc, to jednak duza roznica. Chcialam jeszcze raz wspomniec swietne, zdolne osobki tj Glumanda i Anulka7, ktore odeszly, choc nie musialo do tego dojsc... Gdyby okazano im wiecej uwagi i szacunku, nadal dodawalyby rewelacyjne przepisy, z ktorych niejedna osoba bylaby wdzieczna. Goraco pozdrawiam te dziewczyny, brak mi tu Was, naprawde!
Ale ja zostaje, i chce zeby wszystkie osoby, o ktorych wiem, ze chca odejsc, by tego nie robily i zechcialy dac temu portalowi jeszcze jedna szanse! Ja sie nie poddaje, choc moglabym, a przede wszystkim nie chce stracic Was pyszczeczki!
A to jest mój email - xuzaa@poczta.onet.pl, gdyby ktos chcial napisac, chetnie odpisze, pozdrawiam i co zle- oddalmy w niepamiec!

Odpowiedz na/ edytuj Mój osobisty apel do wszstkich! :D