Mrożenie bułek czosnkowych

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Mrożenie bułek czosnkowych

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Od teraz będę mroziła bułki czosnkowe. Taki upieczone po mrożeniu są lepsze niż przed mrożeniem


Są o wiele lepsze bo jeszcze ciepłe Poza tym są chrupiące i mega kuszące


Masz stuprocentową rację. Takie jeszcze gorące bułeczki to rarytas I ten unoszący się wszędzie zapach czosnku

Odp: Odp: Odp: Odp: Mrożenie bułek czosnkowych

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Od teraz będę mroziła bułki czosnkowe. Taki upieczone po mrożeniu są lepsze niż przed mrożeniem


Są o wiele lepsze bo jeszcze ciepłe Poza tym są chrupiące i mega kuszące

Odp: Odp: Odp: Mrożenie bułek czosnkowych

mocsłodkości
Od teraz będę mroziła bułki czosnkowe. Taki upieczone po mrożeniu są lepsze niż przed mrożeniem

Odp: Odp: Mrożenie bułek czosnkowych

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Mąż kupił o zgrozo 15 bułek czosnkowych. Wszyscy lubimy te bułki ale taka ilość może zniechęcić do tych bułek nawet wielkiego miłośnika tego pieczywa. Chciałam je zamrozić. Tylko mam pytanie czy potem jak najdzie nas ochota na taką bułeczkę to mam je wcześniej rozmrozić czy zamrożone wsadzić do gorącego piekarnika?


Do piekarnika daj zamrożone bułki. Nie musisz ich rozmrażać. Wystarczy 200 st i kilka minut i masz pyszne bułeczki z chrupiącą skórką


Super. Dzięki za pomoc

Odp: Mrożenie bułek czosnkowych

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Mąż kupił o zgrozo 15 bułek czosnkowych. Wszyscy lubimy te bułki ale taka ilość może zniechęcić do tych bułek nawet wielkiego miłośnika tego pieczywa. Chciałam je zamrozić. Tylko mam pytanie czy potem jak najdzie nas ochota na taką bułeczkę to mam je wcześniej rozmrozić czy zamrożone wsadzić do gorącego piekarnika?


Do piekarnika daj zamrożone bułki. Nie musisz ich rozmrażać. Wystarczy 200 st i kilka minut i masz pyszne bułeczki z chrupiącą skórką

Mrożenie bułek czosnkowych

mocsłodkości
Mąż kupił o zgrozo 15 bułek czosnkowych. Wszyscy lubimy te bułki ale taka ilość może zniechęcić do tych bułek nawet wielkiego miłośnika tego pieczywa. Chciałam je zamrozić. Tylko mam pytanie czy potem jak najdzie nas ochota na taką bułeczkę to mam je wcześniej rozmrozić czy zamrożone wsadzić do gorącego piekarnika?

Odpowiedz na/ edytuj Mrożenie bułek czosnkowych