Mrożone truskawki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Mrożone truskawki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

zbysiowa napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Co zrobić żeby ciasto drożdżowe z truskawkami nie było zalewane przez mrożone truskawki? Robiłam wczoraj takie ciasto i mi dosłownie pływało Na brzegach się przypaliło przez ten sok z truskawek


Możesz truskawki odmrozić na sitku.


Chyba tak będę musiała zrobić. Zawsze dawałam mrożone i nic się nie działo. Teraz to jakaś masakra.


Może to zależy od odmiany truskawek? Jedne są bardziej soczyste inne bardziej zwarte. Podczas pieczenia te co były bardziej soczyste puściły cały swój sok i temu tak się to skończyło. 

Odp: Odp: Mrożone truskawki

mocsłodkości
zbysiowa napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Co zrobić żeby ciasto drożdżowe z truskawkami nie było zalewane przez mrożone truskawki? Robiłam wczoraj takie ciasto i mi dosłownie pływało Na brzegach się przypaliło przez ten sok z truskawek


Możesz truskawki odmrozić na sitku.


Chyba tak będę musiała zrobić. Zawsze dawałam mrożone i nic się nie działo. Teraz to jakaś masakra.

Odp: Mrożone truskawki

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
mocsłodkości napisał(a):

Co zrobić żeby ciasto drożdżowe z truskawkami nie było zalewane przez mrożone truskawki? Robiłam wczoraj takie ciasto i mi dosłownie pływało Na brzegach się przypaliło przez ten sok z truskawek


Możesz truskawki odmrozić na sitku.

Mrożone truskawki

mocsłodkości
Co zrobić żeby ciasto drożdżowe z truskawkami nie było zalewane przez mrożone truskawki? Robiłam wczoraj takie ciasto i mi dosłownie pływało Na brzegach się przypaliło przez ten sok z truskawek

Odpowiedz na/ edytuj Mrożone truskawki