Muszę się pożalić

Obserwuj wątek

Odp: Muszę się pożalić

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Oj, Bunia, wiem to wszystko co napisałaś, dlatego napisałem, żeby się pożalić a nie upominać o coś czy domagać czegoś, chociaż z drugiej strony co jak co ale przepis ze zdjęciem w kategorii promowanej powinien wpaść na stronę główną choćby na 2 minuty.

Dzięki za wstawienie mojej botwinki z rzepą do Dań Dnia - pierwszy raz to extra miło

Odp: Muszę się pożalić

Babciagramolka
Polpal napisał(a):

może lepiej mi będzie.

Wczoraj wstawiłem jeden przepis i ominął on rubrykę Polecamy Przepisy na stronie głównej.
Dzisiaj wstawiłem też jeden przepis i to w kategorii promowanej i też ominął stronę główną.
Troche przykro z tego powodu, że ja wstawiam jeden przepis na dzień i to nie codziennie ale średnio nawet nie raz na tydzień a ktoś wstawia wszystkie swoje przepisy w jednym dniu i większość, jeśli nie wszystkie, są na stronie głównej a mój jeden nie. Nie mam nic przeciwko tym osobom, które wstawiają swój tygodniowy zapas przepisów w jednym dniu, ale gdyby ten jeden mój był na stronie głównej choćby 11 minut...


Już tyle razy było to omawiane . Przepis na stronie głównej nie jest wstawiany specjalnie lub nie specjalnie . Moderator sprawdza przepisy i jak mają ładne zdjęcie zatwierdza je na stronę główną . Z reguły nawet nioe patrzy sie czyj jest to przepis - ma przyciagać wzrok. Oczywiscie , ze jak mam ciurkiem wstawione 20 przepisów 1 osoby to wybieram 3 przepisy choć bardzo mi zal bo reszta też jest śliczna - a resztę zatwierdzam z innych . Przepisy na głównej zmieniają sie tak szybko jak szybko wstawiane są nowe z ładnymi zdjęciami . Wszystko zależy w którym momencie sie wstawi. Może być tak że zdjecie trafi na główną i wisi tam pół dnia a moze tylko mignąć .
O ile pamietam to 4 dni temu sama nominowałaqm Twój przepis do Dań Dnia więc chyba nie jest tak , że akurat Twoich przepisów sie nie zauważa .
Jeśli kogoś zainteresują Twoje przepisy to je przejrzy w Twoim profilu .
Jeśli kogoś interesują dobre nowości - przejrzy po prostu co było wstawiane .

Wiem , że każdy lubi być doceniany - ale na stronie są setki aktywnych użytkowników - nie da się by wszyscy byli doceniani na raz .
Najłatwiej po prostu wstawiać, wstawiać , wstawiać - a za 3 lata juz wszyscy Cie znają ( sama przez to przeszłam więc wiem comówię )

Muszę się pożalić

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
może lepiej mi będzie.

Wczoraj wstawiłem jeden przepis i ominął on rubrykę Polecamy Przepisy na stronie głównej.
Dzisiaj wstawiłem też jeden przepis i to w kategorii promowanej i też ominął stronę główną.
Troche przykro z tego powodu, że ja wstawiam jeden przepis na dzień i to nie codziennie ale średnio nawet nie raz na tydzień a ktoś wstawia wszystkie swoje przepisy w jednym dniu i większość, jeśli nie wszystkie, są na stronie głównej a mój jeden nie. Nie mam nic przeciwko tym osobom, które wstawiają swój tygodniowy zapas przepisów w jednym dniu, ale gdyby ten jeden mój był na stronie głównej choćby 11 minut...

Odpowiedz na/ edytuj Muszę się pożalić