na szybko

Obserwuj wątek

Odp: na szybko

Dark Chocolate
Ja na szybko uwielbiam grzanki z serem Z narzeczonym potrafimy je sobie serwować nawet po 2 w nocy. Niezbyt zdrowo, ale czasem można zaszaleć :p

Odp: na szybko

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Prawie wszystkie sałatki, które kupuję w sklepie muszę odpowiednio dla siebie przyprawić. Bez tego ich nie zjem...

Ja na szybko uwielbiam wszelkie danie chińskie podawane na wynos w papierowych pudełeczkach. Są naprawdę smaczne

Odp: na szybko

kebaby, wrapy w McDonaldzie czy tortille w KFC. Przyznaję, ze jadam, nie za często ale się zdarza. Za to mam żelazną zasadę niekupowania tam hamburgerów i staram się jej trzymać.

Odp: na szybko

izabelka19
uwielbiam tortille w KFC! ale ostatnnio nie moge sobie na nia pozwolic z powodow zdrowotnych, wiec jak ktos juz wyzej pisal, ja rowniez neptun, jakies salatki od niego itp, poza tym czy na szybko tez sie liczy jogurt pitny i wypity w szybkim biegu?

Odp: na szybko

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
na szczęście nie mam problemów żołądkowych. A co powiesz na hamburgery? ja to też lubię. NIgdy nie wiedzialam co te dzieciaki w nich widza teraz juz wiem. Oczywiscie zgadzam się z Toba sałatki kupione są tez dobre

Odp: na szybko

malymarek
  • malymarek

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dobry kebab nie jest zly chociaz czasem zle mi po nim na zoladku.. wiec bezpieczniejsze beda dla mnie te salatki

Odp: na szybko

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no fakt dobre te neptuna, ale mc donald nie taki zły przeciez, oczywiscie nie mowie tutaj ze jest zdrowy ale niektore rzeczy mi smakuj
Ostatnio zajadałam sie salatka meksykanska xD. Czasem jednak skuszę się na jakiegoś kebaba

Odp: na szybko

malymarek
  • malymarek

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
salatki rybne neptuna, bo wiem, ze oprocz tego ze sa przepyszne to maja duzo odzywczych skladnikow, nie to co jakis mcdonald na obiad

na szybko

helcia
  • helcia

  • Posty: 44
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
co lubicie na szybko. Jakie fast-foody, przetwory, itp itd

Odpowiedz na/ edytuj na szybko