Najgłupsze reklamy

Obserwuj wątek

Odp: Najgłupsze reklamy

kikimora666
Najgłupsza reklama, jaką ostatnio widziałam, to zdecydowanie ta podpasek Always, dokładnie to samo mi przyszło do głowy, co caroline.
Poza tym te wszystkie reklamy z serii "Mój sposób na...", albo Coca Coli jako sposobu na radość przy rodzinnym stole... Żal tyłek ściska, za przeproszeniem...

Odp: Najgłupsze reklamy

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
A mi reklamy nie przeszkadzają, niech są jakie są.

Odp: Najgłupsze reklamy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A mnie jak oglądam reklamy podpasek ciągle frapuje, dlaczego reklamowane są tylko podpaski dla arystokracji?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Najgłupsze reklamy

Mnie zawsze draznily reklamy Heyah, jakby dla debili tworzone...
Poza tym te reklamy gotowego jedzenia, w sensie zup z torebki itp. Ze mam robi zupe z paczki i cala rodzina szczesliwie sie zajada... Zenada.

Odp: Najgłupsze reklamy

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Najgorsze są reklamy psich karm i psich kup przy okazji.

Odp: Najgłupsze reklamy

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
hahaha masz racje.. staramy sie na nie nie patrzec ale i tak jest to nie mozliwe.
reklamy są wszechobecne i coraz głupsze,
producenci przescigają sie w tym a szczerze mowiąc mnie tez to zniechęca do zakupu roznych rzeczy w ten sposob reklamowanych.

Najgłupsze reklamy

caroline1983
Z racji tego że mam nogę w gipsie zaczęłam ostatnio ogladać telewizje i strasznie w oczy rzucaja mi się wszechobecne reklamy. Mam wrażenie że ich twórcy uważają konsumentów za skończonych idiotów, którzy nie myśla tylko kupują. Mnie w największe zniesmaczenie wprawiają reklamy Plusa (i pokrewnych mu sieci), a już Turbodymomen jest chyba najbardziej załamujacy. Natomiast jak usłyszałam najnowsza reklame podpasek Always to w pierwszym momencie myslałam że to nowa reklama lalki Barbie....

Odpowiedz na/ edytuj Najgłupsze reklamy