Nie podobają mi się takie praktyki!

Obserwuj wątek

Nie podobają mi się takie praktyki!

Nie mam zamiaru niczego ukrywać , bo to już przesada.Heniu pisałam wcześniej , że takie rozgrywki powinny toczyć się na privie , ale widzę że akurat ten wątek dotyczy wielu z nas i robi się naprawdę męczące , nie mam zamiaru z rana czytać takich wypocin u mnie na poczcie.Dziś rano otrzymałam oto taką wiadomość :

Szkoda, że tyle złośliwości napisałaś pod tematem na forum.
Pisałaś wielokrotnie i że to dla Ciebie jest żenujące, a ja Ciebie miałam za taką fajną wirtualnie osobę.
Ja chciałam dobrze, tj. : ja oceniam komuś pierwsza i jak ktoś będzie miał ochotę to też oceni, a jak nie to nie.
Tam znowu wspinasz o :
ona 5, a my jej 1,
-o jakiś klonach, a ja mam 1 swoje konto,
-nie mam żadnych powierników, by dawć Wam za to 1,
-a nic nie zaśmiecam i mogę być na wielu stronach www., tak jak wszyscy,
-o zaśmiecaniu kont, a to tylko napisałam do paru osób biorących udział w tym konkursie, a nie do wszystkich ludzi.
Średnia moich przepisów świadczy,że żadna rodzina mnie nie ocenia.

Oraz wymienione moje wszystkie wypowiedzi na forum na ten temat.Oczywiście publikuję również mój list , który napisałam w odpowiedzi :

Gusia daj sobie spokój dziewczyno.Jak byś chciała wiedzieć to wcześniej na przykład oceniłam Twoje przepisy , te które na to zasługiwały na 5 , więc zanim piszesz bzdurne wiadomości , najpierw sprawdź kto co już zdążył ocenić.Ale ja nie polecę oceniać Twoich bo oceniłaś moje , jak coś mi się podoba to oceniam ( ale tylko ze względu na jakość przepisu , a nie tak jak ty to robisz wszędzie oko za oko. ) Ja jak dostałam od kogoś 1 czy 2 nie leciałam mu na profil i waliłam w zemście to samo - to chyba tylko Twoje praktyki na obu portalach i tu powtórzę - dla mnie Żałosne! Kiedyś na MG pisałaś , że członkowie Twojej rodziny dają Ci 5-tki na zachętę - więc nie pisz teraz że nikogo z bliskich nie ma na portalach , bo po pierwsze to Twoja sprawa jak się z tym czujesz , że jako babce po 30-tce , ktoś z rodziny musi walić 5-tki na zachętę a po drugie co mnie to g....o obchodzi.? Często jak oglądam przepisy to dopiero potem zerkam kto jest wykonawcą , Ty przeczytałaś chociaż jeden z moich przepisów , zastanowiłaś się chociaż raz czy składniki do siebie pasują w nich czy się nie gryzą smakowo ? Przypuszczam , że nie zdążyłabyś , bo oceny lecą minuta po minucie.Swoje żale opowiadaj rodzinie Gusia i nie cytuj mnie wiecznie , bo w przeciwieństwie co do niektórych nie mam sklerozy i w pełni odpowiadam za swoje słowa za każdym razem.Nie wiem jak w tym wieku można mieć umysł 3-latki ?
PS.Pisałaś na forum o konkursie - jury ocenia przepisy , co tak się podniecasz ocenami innych , są cenne , gdy szczere i przemyślane.

.........
Mam nadzieję , że to tyle na ten temat.Ja naprawdę nie mam czasu na takie pierdoły.Przejmować się też nie mam zamiaru.Widać ktoś tu ma mnóstwo wolnego czasu , niestety ja nie.Więc mam nadzieję , że to już się ciągnąć nadal nie będzie.Mamy do czynienia z kobietą po 30-tce , starszą ode mnie o parę lat - już na MG tłumaczenia nie przynosiły żadnych efektów , tu również przypuszczam będzie to samo.Pozdrawiam !

Odpowiedz na/ edytuj Nie podobają mi się takie praktyki!