Niebieski storczyk

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Niebieski storczyk

ciasteczka
Moja_Gazetka napisał(a):

Można dodawać barwnik spożywczy do wody, którą podlewasz białego storczyka - po jakimś czasie powinien złapać kolor


Hmmm. Nie wiem czy to zadziała, ale spróbuję. Nóż widelec się uda

Odp: Odp: Niebieski storczyk

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moja_Gazetka napisał(a):

Można dodawać barwnik spożywczy do wody, którą podlewasz białego storczyka - po jakimś czasie powinien złapać kolor


Żona ma białego storczyka. Za jej zgodą przetestuję ten barwnik. Ciekawe czy faktycznie będzie niebieski

Odp: Niebieski storczyk

Moja_Gazetka
Można dodawać barwnik spożywczy do wody, którą podlewasz białego storczyka - po jakimś czasie powinien złapać kolor

Odp: Odp: Niebieski storczyk

ciasteczka
misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Kupił ktoś może storczyka w kolorze niebieskim? Widziałam śliczne kwiaty w tym kolorze i nie wiem czy warto je kupić.


Te piękne i mające niejednokrotnie wiele barw storczyki to efekt barwienia. Niestety przy kolejnym kwitnieniu kwiaty są białe.


Ale numer. Tego się nie spodziewałam. Dobrze wiedzieć, że takie coś ma miejsce.

Odp: Niebieski storczyk

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Kupił ktoś może storczyka w kolorze niebieskim? Widziałam śliczne kwiaty w tym kolorze i nie wiem czy warto je kupić.


Te piękne i mające niejednokrotnie wiele barw storczyki to efekt barwienia. Niestety przy kolejnym kwitnieniu kwiaty są białe.

Niebieski storczyk

ciasteczka
Kupił ktoś może storczyka w kolorze niebieskim? Widziałam śliczne kwiaty w tym kolorze i nie wiem czy warto je kupić.

Odpowiedz na/ edytuj Niebieski storczyk