Nieśmiała prośba....

Obserwuj wątek

Odp: Nieśmiała prośba....

Babciagramolka
Podpowiadam ,że ciasta innych naszych znajomych z tej strony też biorą udział w konkursie .Warto zadać sobie trochę trudu - odszukać i zagłosować .Ja to zrobiłam - podziwiam każdego kto potrafi samodzielnie stworzyć takie cuda ( ja jestem beztalencie cukiernicze ) .Mam nadzieję ,ze to ktoś z NASZYCH wygra .

Odp: Nieśmiała prośba....

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Z przyjemnoscia na Ciebie zaglosowalam-5!

Odp: Nieśmiała prośba....

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Moja prośba nadal aktualna...konkurs trwa do 14 lutego...można głosować codziennie.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Nieśmiała prośba....

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Gratuluje talentu.

Odp: Odp: Nieśmiała prośba....

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahusie masz wielki talent,trzeba to przyznać,z przyjemnością oceniłam na wielką piatkę,a jeśli kiedykolwiek będę w Polsce w Twoich regionach to chętnie bym sie wprosiła na takie ciacho

Odp: Nieśmiała prośba....

asia77
  • asia77

  • Posty: 4
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 0
Torcik wygląda wyśmienicie Aż ślinka leci a właśnie kawkę piję i by był w sam raz oczywiście zagłosowałam na piąteczkę pozdrawiam

Odp: Nieśmiała prośba....

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Tort wspaniały,oczywiście zagłosowałam!

Odp: Nieśmiała prośba....

Witaj, tort smakowity i piękny, klasyczne zestawienie wiśni z czekoladą, zasłużone zachwyty, no i piątka (plusa nie było).

Pozdrawiam,
Tit

Nieśmiała prośba....

No Bahus , do skromnych to ty nie należysz hehe , tak jak już napisałam cukiernik ze mnie żaden więc wrażenie tort wywarł ogromne , zagłosowałam

Odp: Nieśmiała prośba....

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Tort super,zagłosowałam w domu,w szkole tez zagłosuje o 9 ,bo mam pierwszą informatykęPozdrowionka.

Odpowiedz na/ edytuj Nieśmiała prośba....