Nieudany makowiec

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Nieudany makowiec

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Jak nigdy przy pieczeniu makowca ten wyrósł pięknie. Niestety przy krojeniu okazało się, że ciasto na środku się nie upiekło, a sama masa makowa na środku się rozpływa, choć z wierzchu nic na to nie wskazywało. Co zrobiłam źle?


A podpiekałaś ciasto przed nałożeniem masy makowej? 


Nie :/ Zapomniałam. Chyba przez to tempo i nawał rzeczy do zrobienia o tym zapomniałam. Moja wina :/


Czasem się zdarzy Jak to się mówi człowiek uczy się na błędach Sama przerobiłam to dwa razy. Raz przy serniku i raz przy makowcu  

Odp: Odp: Nieudany makowiec

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Jak nigdy przy pieczeniu makowca ten wyrósł pięknie. Niestety przy krojeniu okazało się, że ciasto na środku się nie upiekło, a sama masa makowa na środku się rozpływa, choć z wierzchu nic na to nie wskazywało. Co zrobiłam źle?


A podpiekałaś ciasto przed nałożeniem masy makowej? 


Nie :/ Zapomniałam. Chyba przez to tempo i nawał rzeczy do zrobienia o tym zapomniałam. Moja wina :/

Odp: Nieudany makowiec

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Jak nigdy przy pieczeniu makowca ten wyrósł pięknie. Niestety przy krojeniu okazało się, że ciasto na środku się nie upiekło, a sama masa makowa na środku się rozpływa, choć z wierzchu nic na to nie wskazywało. Co zrobiłam źle?


A podpiekałaś ciasto przed nałożeniem masy makowej? 

Nieudany makowiec

ciasteczka
Jak nigdy przy pieczeniu makowca ten wyrósł pięknie. Niestety przy krojeniu okazało się, że ciasto na środku się nie upiekło, a sama masa makowa na środku się rozpływa, choć z wierzchu nic na to nie wskazywało. Co zrobiłam źle?

Odpowiedz na/ edytuj Nieudany makowiec