Noże kuchenne

Obserwuj wątek

Odp: Noże kuchenne

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niestety moje noże kuchenne są wręcz w tragicznym stanie. Nie dość, że każdy z innej parafii to muszę co chwilę prosić narzeczonego żeby mi je naostrzył

Odp: Noże kuchenne

All4gastro_pl
Grunt to nie oszczędzać na nożach kuchennych, bo potem szybko tego pożałujemy, a jeśli kupimy te dobre i markowe to posłużą nam przez lata i będziemy z nich zadowoleni. Warto zerknąć do nas, gdzie znajdziecie wszystko co niezbędne do swojej kuchni

Odp: Odp: Noże kuchenne

mocsłodkości
Zgadzam się w 100% Mam swoje ulubione noże, bez których się obejść nie mogę. Jeden ma już prawie 15 lat Działa bez zarzutu choć był dodatkiem do pewnych kostek rosołowych Reklamówka a taka genialna przez tyle lat. Za nic bym go nie oddała

Odp: Noże kuchenne

ciasteczka
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby nóż był ostry jak brzytwa . Poza tym musi być odpowiednio wyważony i dobrze leżeć w dłoni. Co mi po nożu jak jest ciężki, nieporęczny i kroi krzywo Mam taki jeden. Bez względu na to kto go używa i jakie ma doświadczenie w kuchni zawsze jest krzywo pocięte Niby prosty, ale wszystko na ukos tnie

Noże kuchenne

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czym kierujecie się przy kupie noży do kuchni? Stawiacie na funkcjonalność i wielozadaniowość czy na wygodę? Moje trzeba będzie wymienić i szukam od jakiegoś czasu noży idealnych. Waszym zdaniem istnieją takie noże?

Odpowiedz na/ edytuj Noże kuchenne