Nudzi mi się :/

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Nudzi mi się :/

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Wakacji czas. Co odpowiadacie Waszym pociechom jak po raz n-ty mówią "nudzi mi się"? Mi już ręce opadają. Nie wiem już co wymyślić żeby się czymś zajęły.


Skąd ja to znam. Z doświadczenia wiem, że choćbyś nie wiem co nie wymyśliła to za 5 minut będzie nudzi mi się


Masz rację Dzieciaki pod tym względem są jedyne Co robisz jak zadają Ci to pytanie po raz kolejny?


Wysyłam starszą córkę do sklepu ( albo idziemy razem zależy od pogody i zdrowia), po różnego rodzaju owoce. Potem robimy owocowe koreczki

Odp: Odp: Nudzi mi się :/

ciasteczka
misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Wakacji czas. Co odpowiadacie Waszym pociechom jak po raz n-ty mówią "nudzi mi się"? Mi już ręce opadają. Nie wiem już co wymyślić żeby się czymś zajęły.


Skąd ja to znam. Z doświadczenia wiem, że choćbyś nie wiem co nie wymyśliła to za 5 minut będzie nudzi mi się


Masz rację Dzieciaki pod tym względem są jedyne Co robisz jak zadają Ci to pytanie po raz kolejny?

Odp: Nudzi mi się :/

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Wakacji czas. Co odpowiadacie Waszym pociechom jak po raz n-ty mówią "nudzi mi się"? Mi już ręce opadają. Nie wiem już co wymyślić żeby się czymś zajęły.


Skąd ja to znam. Z doświadczenia wiem, że choćbyś nie wiem co nie wymyśliła to za 5 minut będzie nudzi mi się

Nudzi mi się :/

ciasteczka
Wakacji czas. Co odpowiadacie Waszym pociechom jak po raz n-ty mówią "nudzi mi się"? Mi już ręce opadają. Nie wiem już co wymyślić żeby się czymś zajęły.

Odpowiedz na/ edytuj Nudzi mi się :/