Obiad dla Obcokrajowca

Obserwuj wątek

Odp: Obiad dla Obcokrajowca

On jest wszystkożerny

Odp: Obiad dla Obcokrajowca

Babciagramolka
Proponowała bym sprawdzić czy nie ma ograniczeń ze wzgledu na religię , czy Cypryjczyk zdecydowanie czegos nie jada .Bo nasze kwaśne mleko , ogórki kiszone czy żurek mogą zostać potraktowane jako zepsute . No i warto by wiedzieć co jada na co dzień bo wtedy wiadomo jaki rodzaj dań preferuje . Nie wszystkim kuchnia polska odpowiada .

Odp: Obiad dla Obcokrajowca

hmm byłam bardziej za żurkiem? Nie wiem już sama zgłupiałam. Pierogi odpadają bo On już zna ich smak

Odp: Obiad dla Obcokrajowca

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
rosół móglby być- tak samo barszczyk to dobry pomysł, jak nie lepszy I może pierogi a żeby gafy nie było, że cos nie smakuje to może różne farsze? mięsny, kapusta-grzyby i ruskie' lub kurczak faszerowany kaszą i mizeria

Obiad dla Obcokrajowca

Witam.
Czeka mnie wizyta obcokrajowca- a mianowicie Cypryjczyka. Mam dylemat. Nie mam bladego pojęcia co zrobić na obiad.
Chcę podać danie, z którego My- Polacy możemy być naprawdę dumni! Chcę żeby spadł z krzesła Będzie również moja rodzina, więc obiad jest bardzo oficjalny.
Zastanawiałam się nad rosołem, żurkiem, barszczem czerwonym i ogórkową. Co do drugiego do głowy przychodzą mi tylko gołąbki.
Może macie jakieś pomysły?
Z góry dzięki

Odpowiedz na/ edytuj Obiad dla Obcokrajowca