Błyskawiczna kuchnia

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

eliza88
  • eliza88

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dotarły do mnie płyny Fairy Sensitive kojący rumianek i Fairy Egzotyczny granat i czerwona pomarańcza.Ponieważ jestem osobą wrażliwą na zapachy pierwsze co zrobiłam to przyłożyłam nos do butelek aby powąchać.Zapach-rewelacja,szczególnie granat-pomarańcza.Większość środków czystości wybieram własnie wąchając je,co może nie jest rozsądne,ale cóż-nie umiem sprzątać gdy coś mi nie pachnie.
Ponieważ większość z testerów robiła test na talerzach i garnkach ja postanowiłam sprawdzić jak Fairy radzi sobie ze szkłem i plastikiem.
Na pierwszy ogień poszły pucharki po lodach,do testu wzięłam granatopomarańczę. Jak widać na załączonym poniżej zdjęciu szkło to żaden problem dla Fairy.Myje tak dobrze jak zmywarka a pucharki zostały lśniące bez polerowania! Plus dla Fairy!
Rumianek miał za zadanie pozbyć się tłuszczu z plastikowej miski.Ktokolwiek z was próbował zmyć doszczętnie tłuszcz z plastiku wie,że nie jest to takie proste.Wlałam kilka kropel Fairy do miski(teraz już wiem,że wystarczyła by jedna ale mam tendencję do przesady),nalałam wody i zastanawiałam się czy zmywać od razu czy poczekać.Niecierpliwość zwyciężyła i umyłam odrazu.Wypłukałam,wsadzam palucha do środka i...hurra,miska piszczy i nie jest tłusta No to mamy 2 plus dla Fairy.3 plusa daję za wydajność,naprawdę wystarczy 1 kropla,żeby cudownie się pienił i skutecznie mył. Plus nr.4 to zapach.Och jak cudownie było zmywać naczynia gdy w koło unosił się przyjemny zapach płynu.Mogła bym myć i myć...
Plus 5 za to,że mnie nie uczulił! Niestety większość płynów do naczyń mnie uczula a nie bardzo lubię myć naczynia w rękawiczkach.
Podsumowując test powiem,że Fairy ze mną zostaje! I mimo iż mam zmywarkę wiele naczyń w mojej kuchni zmywam ręcznie. Długo szukałam odpowiedniego płynu,który byłby idealny-znalazłam.Reklamy Fairy nie kłamią- jest wydajny,oszczędny i niepokonany w walce z tłuszczem i brudem. No i ten zapach.......
obrazek obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczna kuchnia