Błyskawiczna kuchnia

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczna kuchnia

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Otrzymałam dwa płyny Fairy - Lemon oraz Sensitive. Moje pierwsze wrażenie: Butelki niezbyt poręczne i niezbyt reprezentacyjne. Wiadomo, iż każda Pani Domu lubi ładne gadżety i przedmioty w kuchni. Butelka powinna mieć ciekawy kształt i kolor. Oczywiście na co dzień używam zmywarki, jednakże do ciężkich zabrudzeń używam płynu i myję takie naczynia w zlewozmywaku. Z racji, iż rzadko używam takiego płynu, chciałabym aby ładnie się prezentował. Ponadto, używając rzeczonego płynu często mamy zabrudzone ręce a biała butelka szybko się zabrudziła i po czyszczeniu musiałam umyć i butelkę. Co do działania: jest dość rzadkiej konsystencji i odruchowo zaaplikowałam większą ilość produktu na gąbkę. Niepotrzebnie bo płyn znakomicie się pieni i świetnie pozbywa się tłuszczu. Pierwszego dnia zmyłam patelnię z zastygniętym smalcem po kucharzeniu mojego męża w kilka sekund, używając tylko jednej aplikacji płynu, dla mnie super. Jednak niezbyt gęsta konsystencja spowodowała, iż z przyzwyczajenia wciąż nadużywałam ilości. Płyn pięknie pachnie, świetnie zmywa, super się pieni. Mógłby być bardziej gęsty i fajniejsza, bardziej designerska butelka byłaby mile widziana:-)
dzięki za możliwość udziału w tym teście.
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 maj 2012 01:07 przez darmiona)

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczna kuchnia