Chce sie wyzalic

Obserwuj wątek

Odp: Chce sie wyzalic

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Witam wszystkich serdecznie!
Chcialabym dodac tutaj rowniez wiadomosci, ktore wymienilismy na priv:
Do:
Skarb
offline Napisane: 11 kwi 2009, 23:54
Temat: Odp: Ryba
Skarb napisał(a):

jadlas wogule rybe po grecku

Cos ty, tylko patrzylam na talerzyk



Od:
Skarb
offline Napisane: 12 kwi 2009, 219
Temat: ryba
powiedz prawde, robilas i jadlas rybe po grecku. Napewno nie !
Szczegóły wiadomości

Do:
Skarb
offline Napisane: 12 kwi 2009, 21:57
Temat: Odp: ryba
Skarb napisał(a):

powiedz prawde, robilas i jadlas rybe po grecku. Napewno nie !

Wiec: Moja mama ukonczyla jedno z lepszych liceum gastronomicznych. Ma wieloletnie doswiadczenie, a ja dzieki temu wiele cennych rad... Mam rowniez 2 kolezanki, ktore ukonczyly SGGW w W-wie kierunek: technologia zywnosci. I... To co ty poddajesz watpliwosci, to jest ryba w sosie greckim, serwowana na ten sam sposob w restauracjach, wiem, bo jadalam nie raz, probowalam, i od wielu lat robie i serwuje gosciom. W sumie nie wiem skad ty sie urwales(as) chyba z nieszczesliwej gwiazdki. Powodzenia zycze :]

To wszystko co zaistnialo miedzy nami. W sumie nie gniewam sie na Ciebie, bylo to dla mnie lekko niesmacznie i niezrozumiale. I do dzis nie mam zielonego pojecia, dlaczego tak zareagowales na moja rybke Rybka rybke lubic powinna Ale nie przejmuj sie, zapominam o calym incydencie i dziekuje za przeprosiny. Obys nie przesadzal z procentami, bo czasami przez jeden wybryk mozna sobie narobic klopotow, ale o tym juz wiesz. Wszystko jest juz ok. :-) Pozdrawiam wszystkich i nie gniewajcie sie na Skarba, wypil i mu odbilo, zdarza sie

Odpowiedz na/ edytuj Chce sie wyzalic