Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Chwalimy się;

Witam.A ja jestem rozczarowana.Bardzo długo się cieszyłam że pojadę w miasto do Krakowa do Ikea i doznałam szoku nie wspomnąc o tym że jechałam tam 100km w jedną stronę.Ikea promuje Szwecję bo to szwedzki sklep tak?No ok.Od razu skierowałam się na dział z prześcieradłami na gumce.Śliski nieprzyjemny materiał a koszt 60zł.Myślę kij wezmę.Ale patrzę rozmiary a moje czyli 200x220 mam łóżko małżeńskie to już 90zł.Zrezygnowałam.Patrzę znów na poszwy z poszewkami.Wzięłam dwie.Nawet ładne a wyszło 120zł.Otwieram w domu.Jedna poszwa jedna poszewka.Za co te pieniądze niby? ech.Następna niespodzianka spotkała mnie przy dziale z krzesłami składanymi do kuchni.Patrzę cena 32zł jak byk za jedno.Wzięłam 4 te krzesła i inne duperele.Obliczałam że wyjdzie mi 460zł za wszystko.Babka w kasie skasowała karty a miałam ich 5 i wyskakuje że 490zł.Pytam się za co- przecież krzesła były tańsze.A ona: Bo nie ma Pani karty Ikea family.Zdębiałam.No kij.Chcę odejść od kasy a Ona mi mówi że odda mi jeden ( 5-ty bon na 100zł) a mam gotówką te 90zł zapłacić.Nie będę się kłócić.Dałam jej i przy okazji zapytałam się czy bonem można kupić jedzenie ze sklepiku szwedzkiego.Powiedziała że tak.Podeszłam tam,pytam się kobiety obsługującej mówi że też.No to wzięłam kawy,śledzie i takie duperelki na 100zł.Ja do kasy a Ona mówi że nie przyjmuje takich kart tylko gotówka.Nerwy już mi puściły i się kłóciłam z nią.Doszedł gościu i mówi to samo.A ja tak: a przepraszam bardzo na tej karcie też jest gotówka.Ślepy jest Pan? Przecież nie mam kart rabatowych.Jak stałam z teściową,koleżanką,mężem,mamą przy tej kasie.Pieprznęłam jej to wszystko i mówię.Nie ma zrozumienia nie ma zakupów i wyszłam a co- dumna jestem z siebie.Myślała że frajerkę znajdzie.Co do ręczników miałam kupić ale nie byłam pewna czy będą dobrze wchłaniać wodę.Acha w tym szwedzkim sklepie na każdym produkcie pisze że z Chin więc nie dajcie się tak jak na to nabrać.Mam jeszcze jeden bon na 100zł w domu ale odsprzedam za 40 komuś.Ja już do Ikea nie pojadę nigdy.
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 20 lis 2011 20:58 przez smakosz 1988)

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;