Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Chwalimy się;

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ładna ta pościel,siostra będzie pewnie zadowolona
Smakosz 1988,ja jednak stanę w obronie Ikei,ale pamiętam,że moje pierwsze wrażenie było podobne do Twojego mimo,że nie miałam aż takich problemów z zakupami tam jakie miałaś Ty Ikea ma swój styl,prosty i bardzo funcjonalny,pamiętam,że też byłam zdziwiona,bo wszystko tam było takie inneJednak z czasem bardzo ten sklep polubiłam i uważam,że można tam kupić bardzo fajne i dobrze zrobione artykuły,sprzety,meble.Mamy łóżka dziecięce wykonane z drzewa,bardzo solidne i mocne.Mamy ławę,krzesła trochę rzeczy kuchennych i wszystko jest naprawdę świetnej jakości.Polubiłam też zabawki dla dzieci() bo są wykonane w większości z drzewa,maja tam super pacynki,maskotki -wszystko z naturalnych materiałów,ceny też nie są jakieś kosmiczne a jakość naprawdę dobra.Tak więc smakosz 1988 nie zniechęcaj się tak szybko bo warto spojrzeć na ten sklep jeszcze raz i trochę z innej stronyMasz trochę gorszą sytuację niż ja bo ja mam do Ikei rzut beretem,i pewnie nie będziesz tam tak często zaglądać ale jeśli tam jeszcze kiedyś pojedziesz to przyjrzyj sie bliżej np małym, kuchennym dodatkom-są super

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;