Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Chwalimy się;

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
wow, gratuluje Tit
a ja miałam bardzo udaną sobotę razem z dziewczynami z innych klas umówiłyśmy się z panią z wf-u, że pójdziemy na bieg orientacyjny z mapą (taki konkurs z czipami itp.) no i się losowało i wygrałam przewodnik po Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Może i pogoda nie była ładna, ale to dodało uroku wyprawie no więc po biegu nasza dyrektorka postawiła nam wielkie zapiekanki i herbatkę, potem inni poszli do domów, ale ja i moje 2 kumpele poszlysmy na rynek i mialyśmy iść do tego słynnego Pensjonatu Pod Różą, który jest najstarszy w krakowie i zjeźdźali się tam królowie (550 zł- najtańszy, zwykły pokój w hotelu ), ale zobaczyłyśmy że jest Festiwal Naukowym, więc poszłyśmy do namiotów i zaczęło się wygrywanie przed tym Festiwalem jeszcze był jeden- Festiwal Matki i Dziecka- faceci musieli nosić brzuchy przez 1h tak jak ciężarne kobiety stamtąd am tą odznakę- i'm eco i jeszcze mialam cukerki musujace, ale to juz zjedzone były wszyscy się patrzyli co tu robią takie dziewczyny jak my, jak to dla kobiet w ciąży haha ^^ no i w koncu poszlysmy do tego pensjonatu i ja napilam sie cafe latte, one cappucino (bez kofeiny wszystko rzecz jasna ), potem soku z czarnej porzeczki... a wszystko za darmo, bo cicia jednej z kumpeli tam pracuję
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 13 maj 2012 15:42 przez olmanka)

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;