Chwalimy się;

Obserwuj wątek

Odp: Chwalimy się;

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
Chciałabym pokazać wszystkim Wam nagrodę, którą otrzymałam w konkursie Fairy (https://gotujmy.pl/konkurs-fairy-rozstrzygniety,artykuly,12408.html).
W nagrodę otrzymałam kosz piknikowy, zestaw płynów Fairy oraz książkę kucharską Hanny Szymanderskiej. Kosz jest przecudowny, bardzo ładny i niezwykle praktyczny i pakowny. W środku znajdują się talerzyki i szklaneczki oraz sztućce dla dwóch osób oraz duża torba termiczna, która pomieści wiele smakołyków.
Płyny otrzymałam w moim ulubionym zapachu Pomegranate & Red Orange oraz Lemon - będzie zapas na rok zmywania .
A książka (jak już wcześniej powiedziała Darmiona i Olmanka) jest świetna. Znajduje się w niej tyle niezwykłych przepisów, zarówno na dania proste i szybkie ale także na te bardziej wyrafinowane. Strasznie podoba mi się to iż autorka przytoczyła wiele przepisów z różnych regionów Polski, które często są już zapomniane. Będzie to moja lektura na najbliższe kilka miesięcy, bo chce ją przestudiować od deski do deski.
Nagrody dotarły do mnie następnego dnia po wysyłce i bardzo się zdziwiłam, że tak szybko. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
obrazek obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Chwalimy się;