co dzisiaj na śniadanie?

Obserwuj wątek

Odp: co dzisiaj na śniadanie?

wataha
  • wataha

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć. Może Wy mi tu pomożecie.
Mam duży problem z jedzeniem chodzi o to że ja od dziecka jestem bardzo wybredna.Od pewnego czasu zaczęło mnie to okropnie denerwować , moje jedzenie mnie ciągle nudzi w kółko jem to samo. Niby mam pomysły na posiłki ale nawet gdy zmieniam składniki kanapek nadal są strasznie nudne i w rezultacie pomysłów mam zero.
Nie wiem co mam jeść na śnaidanie , ciągle jem kanapki. Płatkami się nie najadam,jogurtami też...nie lubię owsianki, nalesników, placków, gofrów, sałatek, majonezu
czasem robię sobie zapiekanki, tosty ale to i tak mnie nudzi. Jajecznicę jem co jakiś czas ale rok teu jadłam ją prawie codziennie więc i to jest dla mnie nudne. Kiełbaski, parówki - tak samo..
Błagam pomóżcie bo ja nie mam już pomysłów. Może macie przepisy dla takich wybrednych jak ja,jakieś sprawdzone przepisy na dania,które posmakowały nawet największym wybredniakom..

pozdrawiam

dzisiaj na śniadanie jadłam bułkę wieloziarnistą zapiekaną w tosterze z keczupem, szynką, serem, ogórkiem i pieczarkami, potem pół małej bułeczki z pasztetem/szynką i warzywami

Odpowiedz na/ edytuj co dzisiaj na śniadanie?