Czuję się oszukany

Obserwuj wątek

Odp: Czuję się oszukany

Babciagramolka
Bahus - mam mieszane uczucia . Z jednej strony masz rację - przepisy , zdjącia sa Twoją ( naszą ) własnością i powinniśmy mieć możliwość ich usuwania wg własnej decyzji .Ale z drugiej strony wstawiając je na jakąś stronę kulinarną nie wstawiam ich tam bo ktoś jest włascicielem strony - tylko dla tego ,że mi się tam podoba .Nie widze specjalnego problemu w tym ,że zmienił się właściciel strony bo to nie mój problem ( umowy na wstawianie z nikim nie zawierałam ani profitów z tego nie czerpię to co mi za różnica kto jest włascicielem Janek czy Franek ) . Ktoś stroneprowadzi, ktoś za to płaci , ktoś funduje nagrody w konkursach .Nie podoba mi się to jak to robi to nie wstawiam i już .
A to co mnie zbulwersowało to to ,że przyznajesz ,że jesteś moderatorem na innej stronie ( działającej w tej samej branży więc konkurencyjnej ) .Do tej pory jakoś Ci pasowało bywanie tu .Teraz robisz sobie reklame pisząc źle o tej stronie nawet nie wiedząc jak to się rozwinie .namawiasz innych by przeszli na Wielkie Żarcie - a to jest nieetyczne .Bardzo mnie to obruszyło . Nie wiem jak inni ale ja oświadczam ,że nawet jeśli tu mi się po zmianach nie spodoba to na stronę na której jestes moderatorem się nie przeniosę właśnie z powodu tego postu. Nie lubię podgryzania i tyle.

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 paź 2009 12:20 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Czuję się oszukany