Czuję się oszukany

Obserwuj wątek

Odp: Czuję się oszukany

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Niektórzy wiedzą, że jestem moderatorem na Wielkim Żarciu. Jestem tam prawie siedem lat. Tam z użytkownikiem postępuje się uczciwie. Na portalu gotujmy.pl bardzo się zawiodłem, a najbardziej na byłych właścicielach, którzy bez pardonu i uprzedzenia sprzedali moją (naszą) pracę, spółce z o.o. Wystosuję pismo do nowych właścicieli z żądaniem, likwidacji mojego konta i przepisów. Zgodnie z prawem jest to moja własność (prawa autorskie) i jeżeli ktoś ją sprzedaje bez mojej zgody popełnia przestępstwo. W przypadku gdy nowi właściciele zignorują moje żądanie, oddam sprawę do sądu. Już rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. W pozwie zażądam odszkodowania. Podaję kontakt mailowy bahus@fotoreporterzy.com.pl. Zapraszam na Wielkie Żarcie...

Szkoda Bahusku,bardzo Cie polubilam,ja zostane i zobacze jak sie sytuacja rozwinie, mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie zakonczy i co chyba najistotniejsze lubie tu zagladac,bo lubie osoby ktore sa zalogowane na tym portalu , tesknila bym za nimi ,a mysle ze w tak zgranym towarzystwie przetrwamy i nadal bedziemy mieli cos do powiedzenia.

Odpowiedz na/ edytuj Czuję się oszukany