Do Termar

Obserwuj wątek

Odp: Do Termar

Babciagramolka
Do Bahusa
Manipulujesz faktami tak jak Ci wygodnie .Z atakującego robisz ofiarę .Pokrętna argumentacja .
Po pierwsze to porównanie Temar do gapowicza a Ciebie do kontrolera mało logiczne . Gapowicz popełnia wykroczenie prawne ścigane z urzędu - Temar nie ( ocena jakości zdjęć jest subiektywna i nie Ty jesteś tu autorytetem ) .
Po drugie kontroler ma uprawnienia do kontroli - Ciebie nikt nie upoważnił do sprawdzania jakości zdjęć zamieszczanych przez innych użytkowników - jesteś w tym względzie uzurpatorem .
Jeżeli kontroler dokonując sprawdzenia biletu i wyłapując gapowicza zachowuje się nagannie to podlega osądowi pasażerów i czynników nadrzędnych .Każdy z nas zabierając głos na forum podlega takiemu osądowi współużytkowników strony .
Po czwarte- nie nazwałam Ciebie żadnym z wymienionych epitetów ( drań , cham itp ) - napisałam tylko że nie lubię chamstwa , agresji itp - sam sobie oceń taką reakcję .
Po piąte - Twoja uwagę do Temar trudno nazwać delikatną .
Powołujesz się na syndrom utożsamiania z osobę popełniającą wykroczenie .
Błąd . To syndrom utożsamiania z kimś kto jest niesłusznie atakowany i obrażany czyli zwykła przyzwoitość .

A tak przy okazji jak chcesz to dyskutujesz grzecznie .Mogę się z Twoją argumentacją nie zgadzać - ale jedno jest pewne -sposób debatowania zmieniłeś i chwała Ci za to- o to mi chodziło.

zmieniono 6 razy (ostatnio 16 paź 2009 20:06 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Do Termar