Dziecko w restauracji

Obserwuj wątek

Odp: Dziecko w restauracji

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Moje zdanie na ten temat byloby takie.. Jeśli dziecko jest grzeczne i potrafi sie zachować to mozna je zabrać wszędzie. Osobiście nie jestem zwolenniczką tzw tiutiania do obcych dzieci , bron boże brania ich na rece i wychwalania ..jednak potrafie znieść rozrabiakow.. W restauracji mi nie przeszkadzają nawet jak są przy sąsiednim stoliku ale mialam taką ze tak powiem dziwną historię.. Pojechalam do kolezanki ktora ma 5 letniego syna, jest tak rozpieszczony i wychuchany ze wolno mu wszystko a przy stole wiedzie prym i nie daje nikomu dojść do slowa zabawiając wszystkich swoimi opowiastkami.. Potrafie to po prostu olać i chcialam mimo wszystko pogadac z kolezanką .. wtedy malec podszedl do mnie i powiedzial tak.. " Nie przyjeżdżaj juz do nas bo cie nie lubie, idź juz do domu! " z nienawistnym grymasem na twarzy .. Kolezanka powiedziala mu tylko ze tak nieladnie i to wszystko.. a on robil swoje .. Spojżalam wiec na niego i powiedzialam .. Swoich kolegów możesz dziecko tak wypraszac a ja nie przyjechalam do ciebie tylko do twojej mamy i nie przestraszy mnie tu taka groźna mina ani nawet tupnięcie.." No i co sie stalo? maluch zrozumial .. i to jeszcze jak.. poszedl do swojego pokoju i zajął sie zabawą .. no ale mama dlugo bez synka nie wytrzymala .. po ok 10 minutach poszla go za mnie przeprosić .. I to byla moja ostatnia wizyta u koleżanki.. to na temat zachowania niektórych dzieci..
A jeśli chodzi o restauracje .. to tak jak wspomnialam.. dziecko powinno wiedziec jak sie zachowac.. wszystkiego uczy sie w domu .
Mnie mama zabierala do barow czasem jak jechalam z nią do miasta i mam z tego takie wspomnienia ze siedzialam cichutko bo wstydzilam sie ze ktos bedzie patrzyl jak jem a nie daj boze cos mi upadnie albo sie ubrudze ..
Ja córkę tez zabieralam i nigdy nie bylo problemow strasznie lubila udawać damę przy stole i nawet jej to wychodzilo ..

zmieniono 2 razy (ostatnio 20 lis 2010 12:55 przez luna19)

Odpowiedz na/ edytuj Dziecko w restauracji