Ekspres do kawy

Obserwuj wątek

Odp: Ekspres do kawy

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Kupiłem ekspres ciśnieniowo przelewowy Krupsa, taki jak na foto poniżej i zrobił trzy kawy, po czym odmówił posłuszeństwa. Oddałem go do naprawy gwarancyjnej i nie stwierdzono wad. Po zabraniu go do domu okazało się że chyba nikt nawet pudła nie otworzył w serwisie więc zadzwoniłem do Euro RTV AGD, gdzie został zakupiony i zrobiłem niezłą jadkę Pani w słuchawce. Przeprosiła i poprosiła o oddanie sprzętu i wybranie nowego w tej samej cenie lub droższego za dopłatą. Nie było nic ciekawego w podobnej cenie tylko Zelmer, który jest uwidoczniony na drugim zdjęciu. Robi codziennie od prawie roku 6-8 kaw i nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Ciśnienie 9 barów robi idealne espresso, a po przeczytaniu instrukcji obsługi można się nauczyć robić kilka innych rodzajów kaw. Jest dysza do spieniania mleka, podajnik wrzątku, podgrzewacz do filiżanek i w tej chwili pewnie kosztuje ok 600 PLN. Co do ekspresów na kapsułki, to nie polecam. Jest niedziela, masz gości i nagle uświadamiasz sobie że skończyła Ci się kawa i co teraz Dramat, bo kapsułki do konkretnego modelu możesz dostać w nielicznych sklepach, a Lavazzę czy też inną markę do ciśnieniowych ekspresów dostaniesz w każdym spożywczaku. Pomijam względy ekonomiczne, bo 10 kaw Dolce Gusto to koszt 20 PLN
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Ekspres do kawy