gotujecie z dziećmi?

Obserwuj wątek

Odp: gotujecie z dziećmi?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
magos2 napisał(a):

Zastanawiam się nad wspólnym spędzaniem czasu w kuchni z dzieckiem. Mam zawsze ogromny dylemat, czy gotować obiad czy zająć się dzieckiem. Niestety często jest tak, że dzieciak ląduje przed telewizorem a ja z wyrzutami sumienia w kuchni...

W sobotę udało nam się wspólnie zrobić ciasteczka Ciężko było nakłonić moją upartą 3 latkę do pomocy, ale w końcu jej się spodobało.

Szukam właśnie w sieci jakiś akcesoriów kuchennych dla dzieci. Znalazłam taki śmieszny zestaw do kuchni dla dziecka Co o tym myślicie?



zestawik fajny.. moja corcia tez kiedys miala taki plastikowy wałeczek i jakies akcesoria .. niewiem gdzie sie reszta zapodziala ale wałeczek przemycilam do kuchni i do dziś mi sie czasem przydaje

Z doświadczenia wiem ze 3 latki raczej jeszcze nie pomogą w kuchni
ale 5-6 latki juz na pewno tak. Moja córka zaczynala lepić pierogi w wieku 7 lat, wczesniej układała ciasteczka na blasze lub wycinała je foremką, Z tym nie ma sie co spieszyć, kiedy dziecko sie garnie do kuchni zbyt wczesnie to potem może mu to przejść na dobrych kilka lat
Ale co niektórzy znają moją córkę i wiedzą ze prowadzi bloga kulinarnego ... czyli jej nie przeszło i jestem z tego dumna .

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 lis 2012 12:23 przez luna19)

Odpowiedz na/ edytuj gotujecie z dziećmi?