Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Babciagramolka
Moi drodzy - przepisy są naszą własnością i problem z nie wstawianiem zdjęć ( swoich ) ze znakiem innych portali polega na tym by tu na stronie nie reklamować nieświadomie innych portali ( to samo dotyczy bloogów ) . Zapisy w Regulaminach stron dotyczą przekazania w dyspozyscję przepisu na stronie ( a nioe przeniesienia praw autorskich ) . Chodzi o to , ze nie można sobie samemu wykasować przepisu ze strony własnie dla tego , że to portal ponosi koszty utrzymania strony , ze przepis mógł brac udział w konkursach , zdobywał punkty . Podpisując Regulamin zgadzamy się , ze nie będziemy mogli ot tak sobie usunąć konta .
Co do wstawiania na wielu stronach . Nie zgadzam się z określeniem ,, Turystyka nagrodowa " . Sama maniacko lubię konkursy , jestem obecna na kilku portalach . To na Gotujmy jestem aktywnba cały czas , a na innych jak mi się chce . Bawi mnie to - mam tu i tam znajomych .Jeśli w konkursie czy Regulaminie było by zastrzeżenie ( a czasem takie są ) że przepis nie mógł być publikowany wcześniej a zrobiony na potrzeby konkursu to nie można by wstawiać swoich przepisów które były już gdzie indziej . Ale nie ma bo być nie może .Jak się będzie zbierać przepisy przez kilka lat to też będzie się mogło ot tak sobie wstawić tysiąc przepisów . A nagrody nie będą te to będą inne .To loteria . Jak się chce coś na pewno- to prościej kupić . A tak - co mam zapowiedzieć żeby nikt nie brał sokowirówki bo ja ją chcę ? I będę zbiuerać przez pół roku a inni poczekają ? Tom jest zabawa . Byle nie było kopiarstwa i naginania zasad( wstawiania badziewia byle było ) .Ale to już rola nas wszystkich- oceniajmy - zwracajmy uwagę na poziom przepisów . Moderator nie moze zakwestionować przepisu tylko dla tego że wg mnie jest on beznadziejny bo może komuś wyda się super.

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty